Бисквит-Шоколад

Корпорації «Бісквіт-Шоколад» є сучасним високотехнологічним виробництвом з обладнанням європейського рівня.
Стратегія розвитку підприємств корпорації спрямована на інновації, впровадження нових технологій, оригінальні рецептури, підвищення якості та безпеки кондитерських виробів, що дало змогу збільшити присутність продукції на висококонкурентних міжнародному та національному ринках. Продукція реалізується у всіх регіонах України, а також у країнах СНД, Західної Європи, Близького Сходу, Америки та Китаю.
Корпорацію «Бісквіт-Шоколад» – одне з найбільших кондитерських підприємств в Україні – було створено у 2004 році, об'єднавши засновану у 1896 р. найстарішу кондитерську фабрику «Харківчанка» та засновану у 1935 р. Харківську бісквітну фабрику.
Сучасне обладнання провідних європейських фірм з Австрії, Італії, Німеччини, Чехії та Голландії, високі технології, відмінна стабільна якість та дотримання найкращих рецептур, постійна робота над створенням нової оригінальної продукції дозволили корпорації отримати заслужене визнання та довіру споживачів, бути високо оцінені професіоналами як Україні , і за її межами.
Переваги ТМ Бісквіт-Шоколад серед конкурентів:
  1. Власне виробництво
  2. Багата історія корпорації, спадщина з 1896 року
  3. Великий асортимент продукції
  4. Мережа філій та представництв
  5. Висока якість підтверджена сертифікатами
  6. Довіра до фірми численних клієнтів та партнерів

Немає жодного товару даного виробника.