Гокал

Чай Гокал – справжній індійський чай преміум-класу
Чай Гокал - це справжній індійський чай, який виготовляє компанія JV Gokal & Co в Індії. Чай збирається з верхнього листя молодого чайного куща, яке проходить складну обробку та упаковку. Завдяки цьому чай Гокал має насичений смак та аромат, а також дуже швидко заварюється. Чай Гокал - це найкращий індійський чай, який ви коли-небудь куштували.
У нашому інтернет-магазині "Чайна Крамниця" ви можете купити чай Гокал оптом та в роздріб за найвигіднішими цінами, ми пропонуємо широкий асортимент чаю Гокал.
При замовленні чаю Гокал ви гарантовано отримуєте:
  • Якісний та смачний чай
  • Професійна допомога та консультації
  • Швидку та оперативну доставку
Замовте чай Гокал сьогодні та насолоджуйтеся справжнім індійським чаєм преміум-класу!
Виводити:

Чай Гокал Амар Діп 100 грам гранульований чорний чай

44.00 грн.
Чай чорний листовий гранульований Гокал Амар Діп 100 грам.Купаж виготовлений з верхнього молодого чайного листя, яке після збирання та попередньої обробки ріжуться, рвуться і скручуються в гранул..

Чай Гокал Амар Діп 250 грам гранульований

98.00 грн.
Чай чорний листовий гранульований Гокал Амар Діп 250 грам.Купаж виготовлений з верхнього молодого чайного листя, яке після збирання та попередньої обробки ріжуться, рвуться і скручуються в гранули. За..

Чай Гокал Великий Джамбо чорний 85 грам

41.00 грн.
Чай Гокал Великий Джамбо чорний індійський крупнолистовий сорт ОРА - це насичений і ароматний індійський чай, що має чудову терпкість і довгий післясмак.Чай збирають в Індії, в штаті Асаам. Листя збир..

Чай Гокал Діп Джоті 100 грам гранульований чорний

44.00 грн.
Чай Гокал Діп Джоті 100 грам гранульований чорний.Купаж виготовлений з верхнього молодого чайного листя, яке після збирання та попередньої обробки ріжуться, рвуться і скручуються в гранули. Завдяки та..

Чай Гокал Діп Джоті 100 фільтр-пакетів чорний

60.00 грн.
Індійський чай Гокал Діп Джоті - це чорний чай, представлений у вигляді 100 фільтр-пакетів по 2 грами без ярлика, що робить його ідеальним вибором для разової заварки. Його купаж створений з самого ве..

Чай Гокал Діп Джоті 20 пакетів без ярлика.

20.00 грн.
Чай Гокал Діп Джоті 20 пакетів 20 пакетів без ярлика.Купаж виготовлений з верхнього молодого чайного листя, яке після збирання та попередньої обробки ріжуться, рвуться, скручуються в гранули і фасують..

Чай Гокал Діп Джоті 25 пакетів з ярликом.

28.00 грн.
Чай Гокал Діп Джоті 25 пакетів з ярликом.Купаж виготовлений з верхнього молодого чайного листя, яке після збирання та попередньої обробки ріжуться, рвуться, скручуються в гранули і фасуються в чайні п..

Чай Гокал Діп Джоті 250 грам гранульований чорний

98.00 грн.
Чай Гокал Діп Джоті 250 грам гранульований чорний.Купаж виготовлений з верхнього молодого чайного листя, яке після збирання та попередньої обробки ріжуться, рвуться і скручуються в гранули. Завдяки та..

Чай Гокал Діп Меджик чорний 70 грам

34.00 грн.
Чай Гокал Діп Меджик індійський особливо крупнолистовий чай сорту ОРА - це насичений і ароматний індійський чай, що має чудову міцність і довгий післясмак.Чай збирають в Індії, в штаті Ассаам. Листя з..

Чай Гокал Джамбо Міцний Слон чорний 85 грам

38.00 грн.
Чай Гокал Джамбо Міцний Слон - це міцний індійський чай, що має насичений смак і аромат. Цей чай сорту FBOP середньолистовий збирають в Індії, в штаті Ассам. Листя збирають вручну і піддають середній ..

Чай Гокал Жасміновий Джамбо 85 грам

45.00 грн.
Чай Гокал Жасміновий Джамбо сорту ОРА, китайський крупнолистовий чай з квітками жасміну, - це ароматний і освіжаючий чай, що має стійкість і витримку квіткового аромату.Чай збирають у Китаї, в провінц..

Чай Гокал Зелений Джамбо 85 грам

41.00 грн.
Чай Гокал Зелений Джамбо, зелений китайський середньолистовий чай - це ароматний і освіжаючий зелений чай, який має тривалий післясмак і аромат.Чай збирають у Китаї, в провінції Фуцзянь. Листя збирают..

Чай Гокал Сер Джонс чорний листовий 100 грам

50.00 грн.
Чай Гокал Сер Джонс - це чорний індійський листовий чай Він являє собою вишуканий напій, що складається з наймолодшого листя чайного куща, зазвичай верхніх трьох листків, що містить тіпсу (чайну брунь..

Чай зелений Гокал Діп Джоті 100 фільтр-пакетів по 2 грами

65.00 грн.
Зелений китайський чай Гокал Діп Джоті 100 фільтр-пакетів по 2 грами без ярлика для разової заварки. Чай зелений Гокал Діп Джоті в зручних фільтр-пакетах - це чудовий вибір для поціновувачів зеле..

Чай Каркаде крупнолистовий Гокал Червоний Слон 70 грам

26.60 грн.
Чай Каркаде крупнолистовий Гокал Червоний Слон - це вишуканий напій, який вражає своїм яскравим смаком і ароматом, а також красою свого кольору. Вирощений на найкращих плантаціях, цей каркаде являє со..
Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)