Вагова розчинна кава

Оригінальна розчинна бразильська кава Cacique – це справжній ароматичний шлях у серцевину бразильських кавових плантацій. Століттями Бразилія славиться своїми відомими сортами кави, які вміло вирощують, дбайливо збирають вручну та обсмажують до досконалості. Ця кава відображає всю душу країни і дозволить вам поринути у світ чудового кавового смаку. Арабіка насичує каву ефірними маслами, наповнює її невимовним тонким ароматом, який моментально забирає вас углиб бразильського лісу. Робуста надає каві міцності і виразності, створює гармонію в кожній чашці. Ця кава - результат ретельної майстерної рецептурної роботи.
Розчинна кава Cacique виробляються тільки в Бразилії, під ретельним контролем на кожному етапі виробництва - від збору та сушіння до обсмажування та сублімації. Таким чином, ви отримуєте каву тільки вищої якості, яка прибула прямо з батьківщини та потрапила у вашу чашку.
Цю каву порівняно до смаку з традиційними світовими брендами, але при цьому вона доступна за більш привабливою ціною. Любителі кави цінують її м'який смак, помірну міцність і приємний післясмак. Приготувати каву можна легко і швидко, фольгована упаковка забезпечує збереження смакових якостей продукції.
Пропонуємо вам насолодитися цим невимовним кавовим смаком, купивши оригінальну розчинну бразильську каву Касик у нашому інтернет-магазині «Чайна Крамниця». Ми пропонуємо фасування кави від 0,5 кг та більше. Кожна чашка цієї кави – це подорож у світ аромату та смаку, який ви захочете пережити знову та знову. Подаруйте собі унікальний кавовий смак із Cacique, - це найкраща кава, доступна на ринку!
Виводити:

Сублімована розчинна кава Касик (Cacique) Бразилія 500 грам

325.00 грн.
Оригінал! Сублімована розчинна кава Касик (Cacique) Бразилія 500 грам.Кава сублімована Cacique (Бразилія) -(freeze-dried), вищої якості. Сублімація - найновіший і найдорожчий метод виробництва розчинн..
Нет в наличии

Сублімована ароматизована розчинна кава Віскі 500 грам

350.00 грн.
Сублімована розчинна ароматизована кава Віскі 500 грам у фольгованому пакеті.Сублімована розчинна ароматизована кава Віскі - це мистецтво в кожній чашці, зустріч з унікальними поєднаннями кавової прис..
Нет в наличии

Сублімована ароматизована розчинна кава Ваніль 500 грам

350.00 грн.
Сублімована розчинна ароматизована кава Ваніль 500 грам у фольгованому пакеті.Кава розчинна ароматизована «Ваніль» з ніжним десертним смаком для любителів солодощів. Це чудова альтернатива десерту для..
Нет в наличии

Сублімована ароматизована розчинна кава Карамель 500 грам

350.00 грн.
Сублімована розчинна ароматизована кава Карамель 500 грам у крафтовому фольгованому пакеті.Кава розчинна ароматизована «Карамель» із солодким ароматом та приємним кавовим смаком. Добірна арабіка чудов..
Нет в наличии

Сублімована ароматизована розчинна кава Крем-лікер 500 грам

350.00 грн.
Сублімована ароматизована розчинна кава Крем-лікер 500 грам у фольгованому пакеті.Це чарівний танець смаків та ароматів, запрошення у світ справжньої насолоди. Ця кава поєднується з вишуканим кремовим..
Нет в наличии

Сублімована ароматизована розчинна кава Піна колада 500 грам

350.00 грн.
Сублімована ароматизована розчинна кава Піна колада 500 грам у фольгованому пакеті.Це невимовне втілення тропічного раю в кожній чашці. Ця кава є екзотичною сумішшю, натхненною вишуканим коктейлем, як..
Нет в наличии

Сублімована розчинна ароматизована кава Айріш-крем 500 грам

350.00 грн.
Сублімована розчинна ароматизована кава Айріш-крем 500 грам у крафтовому фольгованому пакеті.Кава розчинна ароматизована «Айріш-крем» зі смаком ірландського вершкового лікеру, з вишуканим п'яним арома..
Нет в наличии

Сублімована розчинна ароматизована кава Снікерс 500 грам

350.00 грн.
Сублімована розчинна ароматизована кава Снікерс 500 грам у крафтовому фольгованому пакеті.Кава розчинна ароматизована «Снікерс» з улюбленим смаком шоколадного батончика з арахісом і густою карамеллю. ..
Нет в наличии

Сублімована розчинна ароматизована кава Тірамісу 500 грам

350.00 грн.
Сублімована розчинна ароматизована кава Тірамісу 500 грам у крафтовому фольгованому пакеті.Кава розчинна ароматизована «Тірамісу» для цінителів десертних ніжних смаків. Гармонійне поєднання насиченого..
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)