Матча (matcha)

Ласкаво просимо до чарівного світу чаю Матча, де східна традиція та вишуканий смак зливаються в єдине ціле. Наша колекція чаю Матча - це мистецтво та задоволення, загорнуті в кожну зелену чашку.

Чай Матча - це не просто напій, це шлях до гармонії та умиротворення, він виробляється з ніжного чайного листя, має яскравий зелений колір і неповторний смак, який миттєво переносить вас у світ древніх японських чайних церемоній. Це не просто напій, це джерело бадьорості, радості та гармонії із самою собою.

Чай матча - це дорогоцінний сік давніх японських чайних традицій. Його унікальний спосіб виробництва зберігає всю силу та багатство природних компонентів. Зелене чайне листя ретельно відбирається, перемелюється в порошок і перетворюється на справжній витвір мистецтва. У кожній чашці чаю матча ви знайдете бадьорість та ясність розуму. Його ніжний аромат та глибокий смак створюють атмосферу спокою та багатогранності. Кожен ковток наповнює вас життєрадісним настроєм та натхненням, приносячи із собою відчуття внутрішньої рівноваги.

Спробуйте наші різноманітні варіанти чаю Матча від класичних до ексклюзивних блендів. Відчуйте чари кожного ковтка, насиченого антиоксидантами та зарядом бадьорості. Цей чай подарує вам не тільки унікальний смак, а й відчуття захоплення та гармонії. Чай Матча - це не просто напій, це мистецтво життя. Пориньте у цей світ задоволення та насолоди разом з нами. Даруйте собі моменти спокою та радості з кожною чашкою чаю Матча з нашої колекції.

Виводити:

Чай Matcha (Матча) Анчан (блакитна), 50г п/б

260.00 грн.
Блакитна матча з анчаном в пластмасовій банці із захисною мембраною. Блакитна матча - натуральний чай, який готують з висушених та перетертих в порошок пелюсток та листя квітки тайської орхі..

Чай Matcha (Матча) Манго (жовта), 50г п/б

195.00 грн.
Жовта матча зі смаком манго в пластмасовій банці із захисною мембраною. Жовта матча з манго - натуральний порошок із подрібнених плодів манго, який п'ють не тільки як чай, а й додають у коктейлі, моло..

Чай Matcha (Матча) Японська, 300 грам м/у

545.00 грн.
Японська високоякісна зелена матчу у м'якій упаковці вагою 300 грам.Матча – різновид зеленого чаю у вигляді порошку. Має приємну чайну гіркоту та запашний аромат.Один із способів приготування1. звичай..

Чай Matcha (Матча), 50 грам п/б

145.00 грн.
Чай Matcha (Матча), 50 грам п/бЯпонський дрібнодисперсний зелений чай Matcha (Матча, мат-ча, маття) у пластиковій банці з мембраною.Матча – різновид зеленого чаю у вигляді порошку. Має приємну чайну г..
Нет в наличии

Чай Matcha (Матча) Журавлина (червона), 50г п/б

195.00 грн.
Чай Matcha (Матча) Журавлина (червона), 50г п/бЧервона матча зі смаком журавлини в пластмасовій банці із захисною мембраною. Вага: 50 г...
Нет в наличии

Чай Matcha (Матча) Японська, 200г м/у

235.00 грн.
Японська високоякісна зелена матчу у м'якій упаковці вагою 200 грам.Матча – різновид зеленого чаю у вигляді порошку. Має приємну чайну гіркоту та запашний аромат.Один із способів приготування1. звичай..
Нет в наличии

Чай рожева Матча Червона троянда 50 грам п/б

195.00 грн.
Чай рожева Матча Червона троянда 50 грам п/бРожева Матча - напій з пелюсток Червоної трояндиМатча з пелюстків троянди належить до категорії «Нечайний чай», оскільки у складі немає чайного листя. Для в..

Чай Matcha (Матча) Папайя у стіках, 20 грам

47.00 грн.
Матча в стіках зі смаком папайї. Вага 20 г. Ціна вказана за 1 стік...
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)