Пу Ер

Чай Пу Ер – це живий ритм природи, збережений у кожному листочку. Цей дивовижний чай перенесе вас на далекі плантації Юннань, де тумани гір обіймають вікові дерева чайних плантацій. Кожна чашка чаю Пу Ер – це подорож у світ традицій та неповторних смакових відтінків. Насичений аромат і глибокий смак чаю Пу Ер огортають вас м'якою плівкою умиротворення, це чарівний напій, що розкриває перед вами історію та багатство смакових тонкощів. Чай Пу Ер – це не просто напій, це справжнє мистецтво чайної культури. Його багатий аромат наповнює простір вологою землею, деревними рослинами та натяками на сухофрукти. Цей чай дозволяє перетворити вас на атмосферу стародавніх культурних традицій і розкрити перед вами палітру смаків, що змінюються з кожним заварюванням. Купити чай Пу Ер - це вкласти у своє здоров'я та добробут! Цей унікальний чай славиться своїми властивостями, допомагає зміцнити імунітет, покращити травлення та підвищити загальне фізіологічне та психічне здоров'я.

Спокуса торкнутися дива Пу Ер стає реальністю з нашим багатим асортиментом. Вам надається можливість купити чай Пу Ер, щоб опинитися у світі вишуканих ароматів та давніх традицій. Кожен грам цього чаю – це крапля великої історії та мистецтва, легенд, які забирають вас в епоху стародавніх династій.

Вибравши чай Пу Ер, ви не тільки спробуєте чудовий напій, але й станете частиною давньої мудрості та гармонії. У кожному ковтку ви відчуєте тонкий пульс природи, завдяки давнім чайним майстрам у ваших руках буде цей унікальний напій. Не пропустіть можливість увійти у світ вишуканих смаків та давньої мудрості. Купуйте чай Пу Ер і подаруйте собі та своїм близьким справжній шедевр чайної індустрії. Приготуйтеся до подорожі у світ смаків та ароматів, які чай Пу Ер так майстерно розкриває.

Купити чай Пу Ер у Дніпрі з доставкою по Україні ви зможете у нашому інтернет-магазині "Чайна Крамниця" та вирушити у подорож за стародавніми китайськими чайними традиціями прямо з вашого будинку.

Виводити:

Високоякісний китайський пуер Mlesna королівська плитка 100 грам

200.00 грн.
Китайський пуер Mlesna королівський являє собою високоякісний китайський пуер, упакований у формі плитки, що нагадує шоколад. Цей чай вражає не тільки своїм унікальним смаком, а й особливими властивос..

Камені Пуеру банка 60 грам

80.00 грн.
Камені Пуеру є новим і захоплюючим продуктом на ринку чаю в Китаї та за його межами. Ці чайні камені вражають своїм незвичайним зовнішнім виглядом і унікальним м'яким смаком. Вони є супутнім продуктом..

Камені Пуеру Лао-ча Жожоба банка 60 грам

140.00 грн.
Камені Пуеру Лао-ча Жожоба є унікальним продуктом на ринку чаю, який вражає своїм незвичайним зовнішнім виглядом і витонченим смаком. Ці чайні камені виходять як додатковий продукт для виробництва тем..

Пу ер "Бінг-ча Шен", зелений, 50 грам

120.00 грн.
Пу-Ер "Бінг Ча Шен" зелений 50 грам.Історія Пу-Ера почалася понад 1000 років тому в китайській провінції Юньнань. Саме тут вперше почали ферментувати чайний листок за допомогою особливих мікроорганізм..

Пу ер "Бінг-ча Шу" чорний, 50 грам

120.00 грн.
Пу-Ер "Бінг Ча Шу" чорний 50 грам.Опис: Насичений та глибокий смак, виразний, характерний аромат та тривала витримка роблять цей напій неймовірно популярним та затребуваним не лише в Китаї, але й..

Пу ер "Туо-ча Шен" зелений, 100 грам

150.00 грн.
Пу ер "Туо-ча Шен" зелений, 100 грамКитайський пу ер спеціальної глибокої ферментації за технологією Шен. Різкий, терпкий, з маслянистим післясмаком. Аромат ніжний і теплий з нотками сухого дерева. Ви..

Пу ер "Туо-ча Шу" чорний, 100 грам

200.00 грн.
Пу ер "Туо-ча Шу" чорний, 100 грамКитайський чорний пу ер спеціальної глибокої ферментації за технологією Шу. Смак тягнеться, яскраво виражений, деревинний. Аромат деревинний, гострий. Витримка: 5 рок..

Пу ер пресований "Шен", кубік зелений

70.00 грн.
Зелений китайський пу ер, ферментований за спеціальною технологією "Шен".Смак різкий, терпкий, з довгим і гіркуватим присмаком. Запах ніжний, з деревним ароматом. Витримка: 5 років.Ціна за 50 грам. Ва..

Пу ер пресований "Шу", кубік чорний

70.00 грн.
Пу ер пресований "Шу", кубік чорнийЧорний китайський пу ер, фермантований за спеціальною технологією "Шу", Юннань. Смак тягнеться, яскраво виражений, деревинний. Відтіночний аромат дубової кори. Витри..

Пу ер пресований "Шу", медаль чорна

70.00 грн.
Пу ер пресований "Шу", медаль чорнаЧорний китайський пу ер, фермантований за спеціальною технологією "Шу". Смак тягнеться, яскраво виражений, деревинний. Відтіночний аромат дубової кори. Витримка: 5 р..

Пу-ер пресований "Шен", медалька зелена

70.00 грн.
Пу-ер пресований "Шен", медалька зеленаЗелений китайський пу ер, ферментований за спеціальною технологією "Шен".Смак різкий, терпкий, з довгим і гіркуватим присмаком. Запах ніжний, з деревним ароматом..

Пу-Ер Шу "Золотий лист" чорний (6-10г) 50 грам

85.00 грн.
Пу-ер Шу "Золотий лист" чорний (6-10г) 50 грам.Історія Пу-Ера почалася понад 1000 років тому в китайській провінції Юньнань. Саме тут вперше почали ферментувати чайний листок за допомогою особливих мі..

Смола Ча-Гао Шен c трояндою упаковка 10 штук

55.00 грн.
Яскравий, насичений запах троянди чудово доповнює вишуканий ароматичний букет чайної смоли Шен. Завдяки тому, що смола виробляється шляхом "холодної екстракції", всі цінні речовини напою зберігаються...

Смола Ча-Гао Шу упаковка 10 штук

55.00 грн.
Смола Ча-Гао Шу - це високоякісний вид чаю, вироблений у Китаї, переважно в провінції Юньнань. Цей чай отримує свою назву від процесу виробництва, який включає обробку свіжого листя чайного дерева і ї..

Спеціальний чай Пу Ер Преміум зелений пресований 50 грам

100.00 грн.
Цей Пу Ер Шен Преміум - це особливий зелений чай, народжений у провінції Юннань і представлений у зручних міні-таблетках вагою 4-5 грамів. Він створений для тих, хто шукає у своєму чаї щось унікальне...
Показано з 1 по 15 із 48 (4 сторінок)