Swiss Original

Ласкаво просимо у світ кави Swiss Original – мистецтво кавової насолоди, створене для поціновувачів ніжних цитрусових ароматів. Наш асортимент пропонує високоякісну каву в різних формах: розчинну, мелену та зернову – щоб задовольнити найвишуканіші смакові уподобання.

Кава Свісс виробляється виключно з використанням зерен арабіки, зібраної та ретельно обробленої на плантаціях Південної та Центральної Америки. Це не просто напій, це справжній витвір мистецтва, в якому кожна чашка наповнюється ароматами та смаками, здатними запросити вас у подорож у світ кавових ноток.

Кавові зерна обсмажуються до середнього ступеня обсмажування перед сушінням сублімації, щоб створити насичений і багатий смак, який стане справжнім задоволенням для вашого неба і язика. Насолоджуйтеся 100% арабікою в кожній чашці, і ви відчуєте, як смак та аромат поєднуються в ідеальній гармонії.

Купуйте каву Swiss Original прямо зараз, і ми доставимо її по всій Україні, прямо до ваших дверей. Відкрийте для себе світ невимовної кавової насолоди разом з кавою Свіссо.

Виводити:

Гарячий шоколад Swisso Trink-Schocolade 1 кілограм

265.00 грн.
Гарячий шоколад Swisso Trink-Schocolade - це чудовий напій, який приносить радість і розраду в кожному ковтку. Він являє собою ідеальне поєднання ніжного какао і натурального цукру, створюючи ідеальни..

Кава Swissо Espresso зерно 1 кілограм

450.00 грн.
Swisso Espresso - це кава 100% арабіка темного обсмаження, що походить із Центральної та Південної Америки. У неї багатий, насичений смак з нотками шоколаду і карамелі. Кава має низьку кислотність і п..

Кава Swissо Kaffee Barista зерно 1 кілограм

515.00 грн.
Кава Swisso Kaffee Barista зерно 1 кілограм - це суміш 100% арабіки, обсмаженої в Німеччині до середнього ступеня. Випускається в упаковці по 1 кілограму.Кава має насичений, інтенсивний смак з нотами ..

Кава Swissо Kaffee Crema зерно 1 кілограм

450.00 грн.
Кава Swisso Kaffee Crema - це 100% арабіка, обсмажена в Німеччині до середнього ступеня. Випускається в упаковці по 1 кілограму.Кава має збалансований смак і аромат з нотами шоколаду і горіха. Добре п..

Кава Swissо Kaffee MILD мелена 500 грам

180.00 грн.
Кава Swisso Kaffee MILD - це високоякісна мелена кава, приготована з добірних зерен арабіки, вирощених у Центральній та Південній Америці. Кава має м'який, збалансований смак з легкою кислинкою і приє..

Кава Swissо Kaffee Reich Rosten зерно 1 кілограм

450.00 грн.
Кава Swisso Kaffee Reich Rosten - це 100% арабіка, обсмажена в Німеччині до середнього ступеня. Випускається в упаковці по 1 кілограму. Кава має насичений, багатий смак із нотами шоколаду та горі..

Кава Swissо Kaffee Reich Rosten мелена 500 грам

210.00 грн.
Кава Swisso Kaffee Reich Rosten - це високоякісна мелена кава, виготовлена з добірних зерен арабіки, вирощених у Бразилії. Кава має насичений, збалансований смак з легкою гіркуватістю та приємним аром..

Кава розчинна Swissо Kaffee 100 грам

136.00 грн.
Кава розчинна Swisso Kaffee - це продукт швейцарської компанії Swisso. Компанія була заснована 1968 року і відтоді є одним із провідних виробників розчинної кави у світі.Кава Swisso Kaffee виробляєтьс..

Кава розчинна Swissо Kaffee 120 грам, економ пакет

135.00 грн.
Кава розчинна Swissо Kaffee 120 грам економ пакет.Кава розчинна Swisso kaffee – це збалансований бленд, створений фахівцями з добірних зерен Арабіки з плантацій Південної та Центральної Америки. Готов..

Кава розчинна Swissо Kaffee 200 грам

216.00 грн.
Кава розчинна Swisso Kaffee - це продукт швейцарської компанії Swisso. Компанія була заснована 1968 року і відтоді є одним із провідних виробників розчинної кави у світі.Кава Swisso Kaffee виробляєтьс..

Кава розчинна Swissо Kaffee 200 грам, економ пакет

200.00 грн.
Кава розчинна Swissо Kaffee 200 грам економ пакет.Кава розчинна Swisso kaffee – це збалансований бленд, створений фахівцями з добірних зерен Арабіки з плантацій Південної та Центральної Америки. Готов..

Кава розчинна Swissо Kaffee Barista 200 грам

225.00 грн.
Розчинна кава Swisso Kaffee Barista - це 100% арабіка, яка виготовлена за унікальною технологією, що зберігає багатий смак і аромат кави. Кава має насичений, оксамитовий смак з нотками шоколаду і кара..

Кава розчинна Swissо Kaffee Crema 160 грам

195.00 грн.
Кава розчинна Swisso Kaffee Crema - це високоякісна розчинна кава, виготовлена з добірних зерен арабіки, вирощених у Бразилії. Кава має насичений, збалансований смак з легкою гіркуватістю та приємним ..

Капучіно Swisso Cappuccino Wiener Melange 1кг

265.00 грн.
Капучіно Swisso Cappuccino Wiener Melange - це втілення пишноти у кожній чашці. Цей чудовий напій, представлений в упаковці вагою 1 кг, створений з досконалою майстерністю від компанії Swisso, щоб под..

Капучіно Swisso Kaffee Cappuccino Irish Cream 1 кг

265.00 грн.
Капучино Swisso Kaffee Cappuccino Irish Cream - це винятковий витвір зі світу кавових насолод, що приносить у життя всю гармонію та вишуканість смаку. Цей чарівний напій, створений компанією Swisso Ka..
Показано з 1 по 15 із 18 (2 сторінок)