Топінги

Група товарів, представлених у цій категорії на нашому сайті включає різні топінги, призначені для покращення смакових та естетичних характеристик страв, це складні інгредієнти, які використовуються для надання стравам не тільки унікального смаку, але й естетичної завершеності. Топінги зазвичай асоціюються з десертами та солодкими частуваннями, але також можуть застосовуватися для прикраси та збагачення основних страв, таких як м'ясні та рибні. Топінги - це відмінний спосіб надати вашим стравам та десертам неповторності та оригінальності, збагативши їх смак і зовнішній вигляд.
Основні характеристики топінгу:
  1. Смакове та естетичне покращення: топінги використовуються для надання страв більш насиченого смаку та покращення їхнього зовнішнього вигляду. Вони здатні створювати цікаві текстури та візуальні акценти.
  2. Декоративні елементи: У більшості випадків топінги асоціюються з десертами та солодкими частуваннями, де вони можуть бути декоративним елементом, роблячи десерти більш привабливими для очей.
  3. Застосування в основних стравах: Тим не менш, топпінг також можна використовувати в основних стравах, таких як риба та м'ясо, щоб надати їм більше ароматних та смакових якостей.
Різноманітність смаків:
  1. Фруктові смаки: В категорії топінги доступні фруктові смаки, такі як малина, лимон, персик та банан, які надають стравам свіжість та кислуватий смак.
  2. Шоколадні та солодкі смаки: топінги з ароматами, такими як тірамісу, шоколад, гренадин, карамель та полуниця, можуть додавати солодощі та надавати смаку.

Використання:

  1. Десерти: Топінги ідеально підходять для прикраси та подачі десертів, таких як морозиво, торти, тістечка та вафлі.
  2. Основні страви: їх можна використовувати для прикраси та надання смаку основних страв, наприклад, рибі або м'ясу. Наприклад, манговий топінг можна додати до риби, надавши їй екзотичного акценту.
Доступність та ціни:
Демократична цінова політика: Інтернет-магазин «Чайна Крамниця» пропонує різноманітні топінги за доступними цінами, що робить їх доступними для широкого кола покупців.
Різноманітність асортименту: Магазин постійно оновлює свій асортимент та пропонує різні смакові варіанти для задоволення різних смаків та смакових уподобань клієнтів.
Доставка:
Зручна доставка: Інтернет-магазин «Чайна Крамниця» забезпечує зручну доставку по всій Україні, що забезпечує комфорт та задоволення від покупок.
Наш інтернет-магазин "Чайна Крамниця" пропонує вам купити топінг у Дніпрі з доставкою по всій Україні на відділення пошти вашого міста, або прямо до порога вашого будинку.
Виводити:

Топінг-соус LOFT Вишня 600 грам

60.00 грн.
Топінг-соус LOFT Вишня 600 грам.Топінг LOFT - інгредієнт страви, що надає йому смакової та естетичної завершеності. Топінг - це особливий продукт. У більшості людей він асоціюється з десертами та соло..

Топінг-соус LOFT Груша 600 грам

60.00 грн.
Топінг-соус LOFT Груша 600 грам.Топінг LOFT - інгредієнт страви, що надає йому смакової та естетичної завершеності. Топінг - це особливий продукт. У більшості людей він асоціюється з десертами та соло..

Топінг-соус LOFT Карамель 600 грам

60.00 грн.
Топінг-соус LOFT Карамель 600 грам.Топінг LOFT - інгредієнт страви, що надає йому смакової та естетичної завершеності. Топінг - це особливий продукт. У більшості людей він асоціюється з десертами та с..

Топінг-соус LOFT Лісова ягода 600 грам

60.00 грн.
Топінг-соус LOFT Лісова ягода 600 грам.Топінг LOFT - інгредієнт страви, що надає йому смакової та естетичної завершеності. Топінг - це особливий продукт. У більшості людей він асоціюється з десертами ..

Топінг-соус LOFT Лісовий горіх 600 грам

60.00 грн.
Топінг-соус LOFT Лісовий горіх 600 грам.Топінг LOFT - інгредієнт страви, що надає йому смакової та естетичної завершеності. Топінг - це особливий продукт. У більшості людей він асоціюється з десертами..

Топінг-соус LOFT Малина 600 грам

60.00 грн.
Топінг-соус LOFT Малина 600 грам.Топінг LOFT - інгредієнт страви, що надає йому смакової та естетичної завершеності. Топінг - це особливий продукт. У більшості людей він асоціюється з десертами та сол..

Топінг-соус LOFT Полуниця 600 грам

60.00 грн.
Топінг-соус LOFT Полуниця 600 грам.Топінг LOFT - інгредієнт страви, що надає йому смакової та естетичної завершеності. Топінг - це особливий продукт. У більшості людей він асоціюється з десертами та с..

Топінг-соус LOFT Чорна смородина 600 грам

60.00 грн.
Топінг-соус LOFT Чорна смородина 600 грам.Топінг LOFT - інгредієнт страви, що надає йому смакової та естетичної завершеності. Топінг - це особливий продукт. У більшості людей він асоціюється з десерта..

Топінг-соус LOFT Шоколадний 600 грам

60.00 грн.
Топінг-соус LOFT Шоколадний 600 грам.Топінг LOFT - інгредієнт страви, що надає йому смакової та естетичної завершеності. Топінг - це особливий продукт. У більшості людей він асоціюється з десертами та..
Нет в наличии

Топінг-соус LOFT Апельсин 600 грам

60.00 грн.
Топінг-соус LOFT Апельсин 600 грам.Топінг LOFT - інгредієнт страви, що надає йому смакової та естетичної завершеності. Топінг - це особливий продукт. У більшості людей він асоціюється з десертами та с..
Нет в наличии

Топінг-соус LOFT Банан 600 грам

60.00 грн.
Топінг-соус LOFT Банан 600 грам.Топінг LOFT - інгредієнт страви, що надає йому смакової та естетичної завершеності. Топінг - це особливий продукт. У більшості людей він асоціюється з десертами та соло..
Нет в наличии

Топінг-соус LOFT Манго 600 грам

60.00 грн.
Топінг-соус LOFT Манго 600 грам.Топінг LOFT - інгредієнт страви, що надає йому смакової та естетичної завершеності. Топінг - це особливий продукт. У більшості людей він асоціюється з десертами та соло..
Нет в наличии

Топінг-соус LOFT Маракуя 600 грам

60.00 грн.
Топінг-соус LOFT Маракуя 600 грам.Топінг LOFT - інгредієнт страви, що надає йому смакової та естетичної завершеності. Топінг - це особливий продукт. У більшості людей він асоціюється з десертами та со..
Нет в наличии

Топінг-соус LOFT Персик 600 грам

60.00 грн.
Топінг-соус LOFT Персик 600 грам.Топінг LOFT - інгредієнт страви, що надає йому смакової та естетичної завершеності. Топінг - це особливий продукт. У більшості людей він асоціюється з десертами та сол..
Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)