Ми пропонуємо кілька варіантів доставки товару:

Image   -  Доставка по місту Дніпро (до під'їзду будинку), вартість доставки – 50 грн., при замовленні від 1000 грн – безоплатно.

Image   -   Нова Пошта. Товар доставляється протягом 1-2 днів по всій території України. Товар відправляється в Ваше місто на узгоджений склад. Оплата за послуги перевізника проводиться Клієнтом при отриманні товару на складі перевізника. "Нова Пошта" надає можливість оплати за товар післяплатою. Але при цьому Ви сплачуєте крім доставки товару від нас до Вас ще й зворотний переказ грошей - від Вас до нас. Також доступна послуга "доставки до дверей" (товар привозиться кур'єром на конкретну адресу Клієнта). Ця послуга оплачується Клієнтом додатково.

     

    -  УкрПошта. Цей варіант може бути зручний для тих Клієнтів, хто проживає в невеликих містах і селах, де немає представництв національних перевізників. Товар доставляється від 2 до 5 днів.

 Відправлення "Укрпоштою" здійснюється тільки на умовах передплати (Ви оплачуєте товар - ми відправляємо). Оплату можна   здійснити будь-яким зручним для Вас способом (див. "Оплата").