Вас вітає інтернет магазин системи спеціалізованих магазинів "Чайна Крамниця" та «Kolonist».
З моменту відкриття інтернет-магазину «Чайна крамниця» ми невпинно працюємо заради своїх клієнтів, постійно аналізуємо їхні смаки та побажання, тестуємо новинки, формуємо асортимент із найкращих зразків чаю та кави. Ми вивчаємо модні тенденції, знаходимо ексклюзивні бленди, прагнемо здивувати і зацікавити, пропонуємо вашій увазі вишукані й незабутні продукти з різних куточків світу. Продукцію нашого інтернет-магазину чаю і кави, що відповідає світовим стандартам якості, обирають сьогодні: 
 1. майстри та шанувальники чайних церемоній; 
 2. найкращі бариста популярних закладів на всій території України; 
 3. широка споживча аудиторія. 
«Чайна крамниця» – ексклюзивний представник знаменитих брендів: 
 1. Jaf;
 2. Favor;
 3. F&S;
 4. Kolonist;
 5. Williams;
 6. Unitea;
 7. Bombay і т.п.

За роки існування на ринку ми заслужили довіру і лояльність гуртових та роздрібних клієнтів. Впевнені, що наша співпраця й надалі буде плідною, успішною та приємною. Ми вдячні своїм покупцям і ніколи не забуваємо тішити їх новими цікавими акціями, знижками, бонусами чи програмами лояльності. 

Вигоди і переваги, гарантовані нашим покупцям:
 1. Чудовий асортимент – популярні позиції, ексклюзивні товари та новинки від виробників. 
 2. Завжди бездоганно свіжа продукція (ми не пропонуємо своїм гостям товари, у яких закінчується термін придатності). 
 3. Можливість вигідно купити гуртом чай або каву для корпоративних замовників, завдяки наявності солідних складських запасів. 
 4. Оплата замовлення зручним покупцеві способом, зокрема, накладений платіж (докладніше про варіанти оплати). 
 5. Гнучкі умови доставлення – кур'єром (для жителів Дніпра), «Новою поштою» або «Укрпоштою» (докладніше про доставлення).
 6. Комплексний сервіс і шанобливе ставлення до покупців – грамотні консультації з будь-яких питань, пов'язаних із придбанням продукції чи діяльністю інтернет-магазину. 
 7. Високі стандарти якості. Ми реалізуємо виключно натуральну сертифіковану продукцію відомих брендів, чия репутація – запорука того, що наші клієнти не розчаруються у товарах. 

Для знавців і любителів, початківців і досвідчених поціновувачів мистецтва проведення кавових чи чайних церемоній корисною і важливою буде інформація у розділі «Новини». Ви дізнаєтеся про останні надходження, новинки ринку, акції. Прочитаєте, звідки родом той чи інший сорт, ознайомитеся із тонкощами збору і підготовки, нюансами смаку та аромату, історичними відомостями та цікавими фактами про чай і каву. 

Інтернет-магазин «Чайна крамниця» готовий задовольнити будь-які ваші чайно-кавові бажання та пристрасті.  Приємного вибору, вдалих покупок, душевного чаювання! 
З повагою, Адміністрація інтернет-магазину "Чайна Крамниця"