Спецпропозиція для HoReCa та Оптових покупців

Мережа магазинів "Чайна Крамниця" є офіційним дистриб'ютором ТМ "Світ Чаю" у Дніпропетровській області, офіційним імпортером таких чайних торгових марок, як ТМ Kolonist, "JAF TEA", "Favor", "F&S", "Unitea", "Williams", "Bombay", а також виробником кави в зернах ТМ "Kolonist" та запрошує до співпраці кафе, бари, ресторани (напрямок HoReCa) та ін. оптових покупців чаю та кави в Україні.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід у роботі з кожним клієнтом, якісне обслуговування, надання повного асортименту вказаного товару за добрими цінами. Також при необхідності готові забезпечити продаж та встановлення кофемашин з подальшим їх обслуговуванням. Практикуємо комплексне постачання товару своїм клієнтам.

У нас можна купити:

Чай Greenfield оптом та дрібним оптом;

Чай Lipton оптом та дрібним оптом;

Чай SebasTea оптом та дрібним оптом;

Кава Nescafe оптом та дрібним оптом;

Кава в зернах Kolonist - великим, середнім та дрібним оптом;

Ваговий чай "Світ Чаю" різних сортів - білий чай, червоний чай, зелений чай, мате, улуни та ін;

Кава Якобс оптом, а також ще більше 3000 найменувань продукції - чай, кава, посуд, шоколад, аксесуари для чаювання, подарункові набори та ін.

Працюємо із замовниками з Дніпра та Дніпропетровської області, поставляємо продукцію у Київ, Харків, Полтаву, Кременчук, Вінницю, Львів, Суми, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя та ін. міста України.

Оптовим клієнтам ми пропонуємо хороші ціни, стабільні поставки товару оптом та дрібним оптом, послуги по доставці товару на склад (Дніпропетровська область) або забезпечимо відправку товару Перевізником, у тому числі в Київ та інші міста України.

Щоб отримати пропозицію щодо оптових постачання тих чи інших видів товару, представленого в нашому інтернет-магазині, просимо зв'язатися з нами по

тел. +38 (098) 182-65-00.

Напишіть нам на e-mail: info@tea4you.com.ua