Оптовим клієнтам

Спецпропозиція для HoReCa і Опта

Купити чай, купити каву оптом в Дніпрі, Києві, всій Україні

   Мережи магазинів "Чайна Крамниця" та «Kolonist» є офіційним дистриб'ютором ТМ "Свiт Чаю" у Дніпропетровській області, офіційним імпортером таких чайних торгових марок, як ТМ Kolonist, "JAF TEA", "Favor", "F & S", "Unitea", "Williams", "Bombay", а також виробником кави в зернах ТМ "Kolonist" і запрошує до співпраці кафе, бари, ресторани (напрямок HoReCa) і інших оптових покупців чаю і кави в Україні.

    Ми гарантуємо індивідуальний підхід в роботі з кожним клієнтом, якісне обслуговування, надання повного асортименту зазначеного товару за хорошими цінами. Також при необхідності готові забезпечити продаж і установку кавоварок з подальшим їх обслуговуванням.
Практикуємо комплексні поставки товару своїм клієнтам.
    У нас можна купити:
Чай Greenfield оптом і дрібним оптом;
Чай Lipton оптом і дрібним оптом;
Чай JAF оптом і дрібним оптом;
Каву Lavazza оптом і дрібним оптом;
Каву в зернах Kolonist - великим, середнім і дрібним оптом;
Ваговій чай "Світ Чаю" різних сортів - білий чай, червоний чай, зелений чай, мате, улун і інші;
Кава Якобз оптом,
а також більше ніж 3000 найменувань продукції - чай, кава, посуд, шоколад, аксесуари для чаювання, подарункові набори та інше.
Працюємо із замовниками з Дніпра і Дніпропетровській області, постачаємо продукцію в Київ, Харків, Полтаву, Кременчук, Вінницю, Львів, Суми, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя та інші міста України.
    Оптовим клієнтам ми пропонуємо хороші ціни, стабільні поставки товару оптом і дрібним оптом, послуги з доставки товару на склад (Дніпропетровська область), або забезпечимо відправку товару перевізником, в тому числі в Київ та інші міста України.
    Щоб отримати пропозицію по оптовим поставкам тих чи інших видів товару, що представлений в нашому інтернет магазині, просимо зв'язатися з нами:
тел. +38 (098) 182-65-00.
Напишіть нам на e-mail: info@tea4you.com.ua