Османтус

Чай торгової марки Османтус – це українська компанія, що пропонує великий асортимент чаю. Створена у 2004 році, і з того часу постійно розвивається, розширює асортимент та відстежує світові чайні новинки.

Який чай пропонує ТМ Османтус? Насамперед – це китайський чай пу ер, як на вагу, так і у формі чаші (туо ча), цегли, подарункові набори, які порадують любителів саме цього виду чаю. Цей чай традиційний для Китаю, тому постачається саме з цієї країни. Історія Пу-Ера почалася понад 1000 років тому в китайській провінції Юньнань. Саме тут вперше почали ферментувати чайний листок за допомогою особливих мікроорганізмів у спеціальних умовах. Сьогодні Пу-Ер заслужено вважається традиційним китайським напоєм. Без перебільшення, кожен чайний гурман повинен хоч раз у життя скуштувати цей чудовий напій. Ви колись пробували справжній китайський пу-ер? Цей дивовижний напій протягом багатьох років свого існування встиг стати справжньою візитною карткою серединної держави. Сьогодні ж про нього багато говорять та регулярно купують далеко за кордон Китаю.

Крім пу ера, ви можете скуштувати інші види смачних та якісних продуктів, які пропонує ця марка. Наприклад, знаменитий чай Да Хун Пао (Червоний Халат), що вражає своїм делікатним та насиченим смаком. Чай від Османтуса - це завжди відмінна якість!

Виводити:

Да Хун Пао Червоний халат пресований плитка 100 грам

220.00 грн.
Да Хун Пао Червоний халат пресований плитка 100 грамДа Хун Пао (Червоний Халат) – червоний у китайській та чорний в українській класифікації чай, що належить до групи сильно-ферментованих улунів. Це о..

Камені Пуеру банка 60 грам

80.00 грн.
Камені Пуеру є новим і захоплюючим продуктом на ринку чаю в Китаї та за його межами. Ці чайні камені вражають своїм незвичайним зовнішнім виглядом і унікальним м'яким смаком. Вони є супутнім продуктом..

Камені Пуеру Лао-ча Жожоба банка 60 грам

140.00 грн.
Камені Пуеру Лао-ча Жожоба є унікальним продуктом на ринку чаю, який вражає своїм незвичайним зовнішнім виглядом і витонченим смаком. Ці чайні камені виходять як додатковий продукт для виробництва тем..

Квітковий чай Золота троянда 25 грам

80.00 грн.
Квітковий чай Золота троянда 25 грам.Золота троянда має заспокійливий ефект при стресі та депресії. Нормалізує роботу ШКТ та відновлює мікрофлору кишечника, стабілізує функціонування печінки та сприяє..

Лаванда, банка 15 грамм

65.00 грн.
Лаванда, банка 15 грамЛаванда здавна відома своїми властивостями:1. Лаванда чудово знімає напругу.2. Олія, приготовлена з цієї рослини, знезаражує рани, сприяє швидкому її затягуванню. 3. Приводить до..

Пу ер "Бінг-ча Шен", зелений, 50 грам

120.00 грн.
Пу-Ер "Бінг Ча Шен" зелений 50 грам.Історія Пу-Ера почалася понад 1000 років тому в китайській провінції Юньнань. Саме тут вперше почали ферментувати чайний листок за допомогою особливих мікроорганізм..

Пу ер "Бінг-ча Шу" чорний, 50 грам

120.00 грн.
Пу-Ер "Бінг Ча Шу" чорний 50 грам.Опис: Насичений та глибокий смак, виразний, характерний аромат та тривала витримка роблять цей напій неймовірно популярним та затребуваним не лише в Китаї, але й..

Пу ер "Туо-ча Шен" зелений, 100 грам

150.00 грн.
Пу ер "Туо-ча Шен" зелений, 100 грамКитайський пу ер спеціальної глибокої ферментації за технологією Шен. Різкий, терпкий, з маслянистим післясмаком. Аромат ніжний і теплий з нотками сухого дерева. Ви..

Пу ер "Туо-ча Шу" чорний, 100 грам

200.00 грн.
Пу ер "Туо-ча Шу" чорний, 100 грамКитайський чорний пу ер спеціальної глибокої ферментації за технологією Шу. Смак тягнеться, яскраво виражений, деревинний. Аромат деревинний, гострий. Витримка: 5 рок..

Пу ер пресований "Шен", кубік зелений

70.00 грн.
Зелений китайський пу ер, ферментований за спеціальною технологією "Шен".Смак різкий, терпкий, з довгим і гіркуватим присмаком. Запах ніжний, з деревним ароматом. Витримка: 5 років.Ціна за 50 грам. Ва..

Пу ер пресований "Шу", кубік чорний

70.00 грн.
Пу ер пресований "Шу", кубік чорнийЧорний китайський пу ер, фермантований за спеціальною технологією "Шу", Юннань. Смак тягнеться, яскраво виражений, деревинний. Відтіночний аромат дубової кори. Витри..

Пу ер пресований "Шу", медаль чорна

70.00 грн.
Пу ер пресований "Шу", медаль чорнаЧорний китайський пу ер, фермантований за спеціальною технологією "Шу". Смак тягнеться, яскраво виражений, деревинний. Відтіночний аромат дубової кори. Витримка: 5 р..

Пу-ер пресований "Шен", медалька зелена

70.00 грн.
Пу-ер пресований "Шен", медалька зеленаЗелений китайський пу ер, ферментований за спеціальною технологією "Шен".Смак різкий, терпкий, з довгим і гіркуватим присмаком. Запах ніжний, з деревним ароматом..

Пу-Ер Шу "Золотий лист" чорний (6-10г) 50 грам

85.00 грн.
Пу-ер Шу "Золотий лист" чорний (6-10г) 50 грам.Історія Пу-Ера почалася понад 1000 років тому в китайській провінції Юньнань. Саме тут вперше почали ферментувати чайний листок за допомогою особливих мі..

Смола Ча-Гао Шен c трояндою упаковка 10 штук

55.00 грн.
Яскравий, насичений запах троянди чудово доповнює вишуканий ароматичний букет чайної смоли Шен. Завдяки тому, що смола виробляється шляхом "холодної екстракції", всі цінні речовини напою зберігаються...
Показано з 1 по 15 із 45 (3 сторінок)