Цукерки


Виводити:

Льодяники"Woogie" Fine Drops 200гр. апельсин

50.00 грн.
Льодяники"Woogie" Fine Drops 200гр. зі смаком апельсину у ж/б.Льодяники зі смаком апельсину мають прекрасний цитрусовий смак та покриті спеціальною пудрою, щоб уникнути склеювання.Походження Австрія...

Льодяники"Woogie" Fine Drops 200гр. вишня

50.00 грн.
Льодяники"Woogie" Fine Drops 200гр. зі смаком вишні у ж/б.Льодяники зі смаком вишні мають прекрасний кисло-солодкий смак та покриті спеціальною пудрою, щоб уникнути склеювання.Походження Австрія...

Льодяники"Woogie" Fine Drops 200гр. лимон

50.00 грн.
Льодяники"Woogie" Fine Drops 200гр. зі смаком лимону у ж/б.Льодяники зі смаком лимону мають прекрасний лимонно-цитрусовий смак та покриті спеціальною пудрою, щоб уникнути склеювання.Походження Австрія..

Цукерка-пастила натуральна "Frutini" в асс-ті, 20 г

14.00 грн.
Цукерка-пастила натуральна з фруктів, ягід та овочів Frutini (Фрутіні) в асортименті. Вага однієї цукерки: 20 гВиробник: Україна.Лінійка представлена 12 смаками:- Груша- Лимон-імбир- Абрикос- Слива- А..

Цукерки "Інжир" з волоським горіхом у шоколаді 1кг

160.00 грн.
Цукерки "Інжир у шоколаді з волоським горіхом" виготовлені ТМ Максі. Інжир у цукерках має насичений солодкий смак, а волоський горіх має трохи терпкий смак, що робить смак цукерок незабутнім.Упаковка ..

Цукерки "Асорті" у шоколаді 1кг

160.00 грн.
Цукерки "Асорті" у шоколаді виготовлені ТМ Максі. Корисні та смачні сухофрукти в цукерках з цілісним волоським горіхом вкриті ніжним шоколадом у наборі цукерок "Асорті" (в упаковці чорнослив, курага, ..

Цукерки "Горіхове суфле" з грецьким горіхом у шоколаді 1кг

190.00 грн.
Цукерки "Горіхове суфле в шоколаді з волоським горіхом" виготовлені ТМ Максі. Цукерки з найніжнішим горіховим суфле та шматочками суцільного грецького горіха у шоколаді.Упаковка 1 кг.Виробник Україна...

Цукерки "Диня" з грецьким горіхом у шоколаді 1кг

160.00 грн.
Цукерки "Диня в шоколаді з волоським горіхом" виготовлені ТМ Максі. Цукерки з яскраво вираженим динним смаком, присутній ванільний присмак і шматочки цільного грецького горіха в шоколаді.Упаковка 1 кг..

Цукерки "Журавлина в цукрі" 100г

22.00 грн.
Цукерки "Журавлина в цукрі" надзвичайно смачні та корисні цукерки. Журавлина має високий вміст вітаміну С, - відмінний профілактичний засіб, що зміцнює імунітет і підвищує захисні функції організ..

Цукерки "Метеорит" у шоколаді 1кг

160.00 грн.
Цукерки "Метеорит" виготовлені ТМ Максі.  Цукерки грильяжні з добірного смаженого арахісу вкриті ніжним смачним шоколадом. Упаковка 1 кг. Виробник Україна...

Цукерки "Чорнослив" з грецьким горіхом у шоколаді 1кг

160.00 грн.
Цукерки "Чорнослив у шоколаді з волоським горіхом" виготовлені ТМ Максі. Цукерки з солодким смаком чорносливу та шматочками цілісного грецького горіха у шоколаді.Крім чудового смаку, чорнослив корисни..

Набір шоколадних цукерок "Merci" асорті 8 видів, 250 г

100.00 грн.
Набір шоколадних цукерок "Merci" асорті 8 вишуканих видів. У набір входять: цукерки з горіховим кремом; молочний шоколад; лісовий горіх і мигдаль; кремова начинка "Праліне"; темний шоколад; марципан; ..

Набір шоколадних цукерок "Merci" асорті з мигдалем, 250 г

100.00 грн.
Набір шоколадних цукерок "Merci" асорті з мигдалем (4 види). У набір входять: молочний шоколад з лісовим горіхом і мигдалем; білий шоколад з хрустким мигдалем; темний шоколад з мигдалем; молочний шоко..

Набір шоколадних цукерок "Merci" з молочного шоколаду, 250 г

100.00 грн.
Набір шоколадних цукерок "Merci" з молочного шоколаду (4 види) з начинкою і без начинки. До складу входять: цукерки "Молочний шоколад" без начинки; цукерки "Молочний шоколад з начинкою" Горіховий крем..

Набір шоколадних цукерок "Merci" з темного шоколаду, 250 г

100.00 грн.
Набір шоколадних цукерок "Merci" з темного шоколаду, 250 г (4 види) з начинкою і без начинки:- темний шоколад без начинки;- темний шоколад з начинкою "Марципан";- темний шоколад з начинкою "Темний мус..
Показано з 1 по 15 із 36 (3 сторінок)