Три слона

Три слона - бренд належить компанії "Мономах".

Компанія "Мономах" – піонер чайного бізнесу в Україні. Акціонерне товариство "Мономах" було засноване у 1991 році. На початку своєї діяльності компанія імпортувала фасований чай різних виробників із усього світу. Поступово відбулася переорієнтація на імпорт нефасованої сировини. Сьогодні його переробка та фасування здійснюються на власному виробничо-складському комплексі, розташованому під Києвом, у с.м.т. Велика Димерка Броварського району.

З 1991 року компанія пройшла шлях від дистриб'ютора до провідного виробника відомих національних чайних та кавових брендів ("Мономах", "Три слона", "Lovare", "Fruits", "Кайф" та "Чайні шедеври"). За ці роки компанія «Мономах» сформувала ефективну дилерську мережу, збудувала сучасний виробничо-складський комплекс, укомплектувала його кваліфікованим персоналом.

З 2005 року компанія успішно освоює новий напрямок бізнесу — фасування чаю та кави під торговими марками клієнтів (Private label). У 2011 році було запущено виробництво чаю для преміум-сегменту під новим брендом "Lovare" та лінійка вагової чайно-кавової продукції "Чайні шедеври".

Виводити:

Чай "Три Слона" Екзотика 20 пакетів

15.00 грн.
Цейлонський чорний чорний чай з ароматом екзотичних фруктів у пакетиках для разової заварки.Склад: чорний цейлонський чайАркуш: дрібнийФорма випуску: одноразові пакетиКількість: 20 штукВага: 20 пакеті..

Чай "Три Слона" Лісова Ягода 20 пакетів

15.00 грн.
Цейлонський чорний чай з ароматом лісових ягід у пакетиках для разової заварки.Склад: чорний цейлонський чайЛист: дрібнийФорма випуску: одноразові пакетиКількість: 20 штукВага: 20 пакетів по 1,5 грам,..

Чай "Три Слона" Лимон 20 пакетиків

15.00 грн.
Цейлонський чорний чорний чай з ароматом лимона в пакетиках для разової заварки.Склад: чорний цейлонський чайЛист: дрібнийФорма випуску: одноразові пакетиКількість: 20 штукВага: 20 пакетів по 1,5 грам..

Чай "Три Слона" М'ята 20 пакетів

15.00 грн.
Трав'яний чай із листям м'яти перцевої в пакетиках для разової заварки.Склад: подрібнене листя м'яти перцевоїЛист: дрібнийФорма випуску: одноразові пакетиКількість: 20 штукВага: 20 пакетів по 1 грам, ..

Чай "Три Слона" малина 20 пакетів

15.00 грн.
Цейлонський чорний чорний чай з ароматом малини в пакетиках для разової заварки.Склад: чорний цейлонський чайЛист: дрібнийФорма випуску: одноразові пакетиКількість: 20 штукВага: 20 пакетів по 1,5 грам..

Чай "Три Слона" полуниця ківі 20 пакетів

15.00 грн.
Цейлонський чорний чай з ароматом полуниці та ківі в пакетиках для разової заварки.Склад: чорний цейлонський чайЛист: дрібнийФорма випуску: одноразові пакетиКількість: 20 штукВага: 20 пакетів по 1,5 г..

Чай "Три Слона" Ромашка 20 ф/п

15.00 грн.
Чай квітковий з подрібнених квітів ромашки в пакетиках для разової заварки...

Чай "Три Слона" Суниця 20 пакетів

15.00 грн.
Цейлонський чорний чорний чай з ароматом суниці в пакетиках для разової заварки.Склад: чорний цейлонський чайЛист: дрібнийФорма випуску: одноразові пакетиКількість: 20 штукВага: 20 пакетів по 1,5 грам..

Чай "Три Слона" Чорниця 20 пакетів

15.00 грн.
Цейлонський чорний чорний чай з ароматом чорниці в пакетиках для разової заварки.Склад: чорний цейлонський чайЛист: дрібнийФорма випуску: одноразові пакетиКількість: 20 штукВага: 20 пакетів по 1,5 гра..

Чай "Три слона" №103 зелений великий лист 500 грам

137.00 грн.
Чай зелений китайський листовий "Три слони".Освіжаючий напій зі світло-зеленим відтінком, свіжим смаком та приємним ароматом. Зелений чай дає організму заряд бадьорості..

Чай "Три слони" Міцний 20 пакетів

14.50 грн.
Чай цейлонський чорний байховий дрібнолистовий в одноразових пакетиках "Три слони" "Міцний". Маючи приємний смак і аромат, цей міцний чай має на організм тонізуючу дію. Відрізняється інтенсивним черво..

Чай "Три слони" Міцний ВОР 80 грам картон

24.50 грн.
Чай "Три слони" Міцний ВОР 80 грам картонна пачка.Чай чорний купажований байховий листовий "Три слони" "Міцний". Маючи приємний смак і аромат, цей чай у міру міцний. Відрізняється інтенсивним червоним..

Чай Мономах Три слони Міцний чорний 500 грам дрібний лист

99.00 грн.
Чай Мономах Три слони Міцний чорний 500 грам - це міцний цейлонський чорний байховий дрібнолистовий чай, вироблений українською компанією "Мономах". Чай має насичений червоний колір і сильний терпкий ..

Чай Мономах Три слони №104 чорний 500 грам чорний 500 грам чорний лист

145.00 грн.
Чай Мономах Три слони №104 чорний 500 грам великий лист - це крупнолистовий цейлонський чорний байховий чай, вироблений українською компанією "Мономах". Чай має насичений червоний колір, тонкий присма..

Чорний чай Міцний Три слони, 100х1,5г

64.00 грн.
Чорний чай Міцний три слони, 100 пакетів по 1,5 грама.Маючи приємний смак та аромат, цей чай у міру міцний. Відрізняється інтенсивним червоним кольором та сильною терпкістю...
Показано з 1 по 15 із 20 (2 сторінок)