Елітний чай

Ласкаво просимо у світ неймовірного смаку та витонченості – світ елітного чаю. Наша колекція є майстерно блискучими варіаціями, які занурюють вас у чарівну атмосферу чайної музики. Ці чаї – справжній витвір мистецтва, втілення майстерності чайних майстрів, ретельно вирощене та унікальне оброблене листя, яке дарує вам виняткові моменти насолоди. Наші елітні чаї - це вишукані сорти, зібрані на найкращих чайних плантацій у світі від ніжного зеленого чаю з нотками квітів до насичених чорних сортів з частками магії в кожній чашці. Вони мають непередаваний букет ароматів, який гарантує вам унікальну подорож по всесвіту смаку та аромату.

Кожна чашка цього елітного чаю – це подорож у далекі куточки світу, де кожен чайний лист має свою унікальну історію. Наші ексклюзивні сорти пропонують широкий спектр ароматів – від ніжних та квіткових до насичених та пікантних. Пряний аромат, ніжна гармонія смаків та унікальна гра відтінків допоможуть вам повністю поринути у цей чарівний світ.

Ми пишаємося тим, що можемо запропонувати вам цю розкіш, створену для справжніх шанувальників чаю. Насолоджуйтеся моментами затишку та розслаблення, даруючи собі та своїм близьким найкраще. дозвольте собі поринути у приголомшливий світ елітного чаю та подолайте нові межі смаку. Відкрийте собі справжнє задоволення в кожній чашці - це ваша можливість зробити кожен день особливим і неповторним.

Виводити:

Високоякісний китайський пуер Mlesna королівська плитка 100 грам

200.00 грн.
Китайський пуер Mlesna королівський являє собою високоякісний китайський пуер, упакований у формі плитки, що нагадує шоколад. Цей чай вражає не тільки своїм унікальним смаком, а й особливими властивос..

Да Хун Пао Червоний халат пресований плитка 100 грам

220.00 грн.
Да Хун Пао Червоний халат пресований плитка 100 грамДа Хун Пао (Червоний Халат) – червоний у китайській та чорний в українській класифікації чай, що належить до групи сильно-ферментованих улунів. Це о..

Зелений чай Млесна Китайський картон 100 грам

240.00 грн.
Зелений чай Млесна Китайський картон 100 грам.Бренд Млесна — вже понад 38 років доводить світові, що цейлонський чай нічим не гірший за китайський, просто він інший! Млісна - це синонім елітного чаю. ..

Зелений чай Світ Чаю Сльози дракона 50 грам

220.00 грн.
Зелений чай Світ Чаю Сльози дракона – це унікальний китайський зелений чай, який виробляють у провінції Фуцзянь. Чайні бруньки скручуються в кульки, покриті м'якими ворсинками. Чай дає світло-зелений ..

Мате Світ Чаю Ай Кью 50 грам

100.00 грн.
Мате Світ Чаю Ай Кью - це ароматизований мате, вирощений у Південній Америці. Мате являє собою висушене листя падубу парагвайського, яке має тонізуючі та стимулюючі властивості, він подарує вам заряд ..

Мате Світ Чаю зелений 50 грам

65.00 грн.
Мате Світ Чаю зелений - це зелений мате, що виробляється у Південній Америці. Мате являє собою висушене листя падубу парагвайського, яке має тонізуючі та стимулюючі властивості, він подарує вам заряд ..

Мате Світ Чаю Лимон 50 грам

90.00 грн.
Мате Світ Чаю Лимон – це ароматизований мате, що виробляється у Південній Америці. Мате являє собою висушене листя падубу парагвайського, яке має тонізуючі та стимулюючі властивості. До складу мате Св..

Пу ер "Бінг-ча Шен", зелений, 50 грам

120.00 грн.
Пу-Ер "Бінг Ча Шен" зелений 50 грам.Історія Пу-Ера почалася понад 1000 років тому в китайській провінції Юньнань. Саме тут вперше почали ферментувати чайний листок за допомогою особливих мікроорганізм..

Пу ер "Бінг-ча Шу" чорний, 50 грам

120.00 грн.
Пу-Ер "Бінг Ча Шу" чорний 50 грам.Опис: Насичений та глибокий смак, виразний, характерний аромат та тривала витримка роблять цей напій неймовірно популярним та затребуваним не лише в Китаї, але й..

Пу ер "Туо-ча Шен" зелений, 100 грам

150.00 грн.
Пу ер "Туо-ча Шен" зелений, 100 грамКитайський пу ер спеціальної глибокої ферментації за технологією Шен. Різкий, терпкий, з маслянистим післясмаком. Аромат ніжний і теплий з нотками сухого дерева. Ви..

Пу ер "Туо-ча Шу" чорний, 100 грам

200.00 грн.
Пу ер "Туо-ча Шу" чорний, 100 грамКитайський чорний пу ер спеціальної глибокої ферментації за технологією Шу. Смак тягнеться, яскраво виражений, деревинний. Аромат деревинний, гострий. Витримка: 5 рок..

Пу ер пресований "Шен", кубік зелений

70.00 грн.
Зелений китайський пу ер, ферментований за спеціальною технологією "Шен".Смак різкий, терпкий, з довгим і гіркуватим присмаком. Запах ніжний, з деревним ароматом. Витримка: 5 років.Ціна за 50 грам. Ва..

Пу ер пресований "Шу", кубік чорний

70.00 грн.
Пу ер пресований "Шу", кубік чорнийЧорний китайський пу ер, фермантований за спеціальною технологією "Шу", Юннань. Смак тягнеться, яскраво виражений, деревинний. Відтіночний аромат дубової кори. Витри..

Пу ер пресований "Шу", медаль чорна

70.00 грн.
Пу ер пресований "Шу", медаль чорнаЧорний китайський пу ер, фермантований за спеціальною технологією "Шу". Смак тягнеться, яскраво виражений, деревинний. Відтіночний аромат дубової кори. Витримка: 5 р..

Пу-ер пресований "Шен", медалька зелена

70.00 грн.
Пу-ер пресований "Шен", медалька зеленаЗелений китайський пу ер, ферментований за спеціальною технологією "Шен".Смак різкий, терпкий, з довгим і гіркуватим присмаком. Запах ніжний, з деревним ароматом..
Показано з 1 по 15 із 165 (11 сторінок)