Ваговий чай ТМ "Світ Чаю"

   Ваговій чай ТМ "Світ Чаю" - це ім'я, яке знають всі в Україні. За довгі роки роботи фахівці компанії створили воістину лідируючий бренд, який дійсно полюбився нашому покупцеві.

   Високоякісний елітний ваговий чай "Світ Чаю" представлений в 12 категоріях:

- Чорний чай

- Чорний чай з добавками

- Білий чай

- Зелений чай

- Зелений чай з добавками

- Композиційний чай

- Трав'яний чай

- Фруктовий чай

- Спеціальний чай (пу ер)

- Етнічний чай (мате, ройбуш)

- Елітний чай

- Чай в пакетиках

   Ціна на сайті вказана за 50 г. Фасується в фірмові пакети по 50 і 100 грам.

Відправлення здійснюється національними перевізниками по всій Україні: Київ, Харків, Миколаїв, Суми, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Курахово, Львів, Мукачево і т.д.

Виводити:

Зелений чай Світ Чаю Сльози дракона 50 грам

220.00 грн.
Зелений чай Світ Чаю Сльози дракона – це унікальний китайський зелений чай, який виробляють у провінції Фуцзянь. Чайні бруньки скручуються в кульки, покриті м'якими ворсинками. Чай дає світло-зелений ..

Мате Світ Чаю Ай Кью 50 грам

100.00 грн.
Мате Світ Чаю Ай Кью - це ароматизований мате, вирощений у Південній Америці. Мате являє собою висушене листя падубу парагвайського, яке має тонізуючі та стимулюючі властивості, він подарує вам заряд ..

Спеціальний гречаний чай Світ Чаю Ку Цяо 50 грам

80.00 грн.
Спеціальний гречаний чай Світ Чаю Ку Цяо - це напій з насіння татарської гречки, що має безліч корисних властивостей.Зверніть увагу!: Ціна на сайті – за 50 грам (мінімальна кількість для замовлення)Ос..

Чай зелений Світ Чаю Іскри Шампанського 50 грам

105.00 грн.
Чай зелений Світ Чаю Іскри Шампанського – це ароматизований зелений чай, який виготовляється у Китаї. Чай складається із сумішей китайського зеленого чаю «чорний порох», шматочків полуниці, листя суни..

Чай зелений Світ Чаю Біла Мавпа 50 грам

145.00 грн.
Чай зелений Світ Чаю Біла Мавпа - це вишуканий китайський зелений чай, який виробляють з молодих листочків і листя чайного куща Camellia sinensis, що не розкрилися. Чай вирощується на схилах гір Тайму..

Чай зелений Світ Чаю Дарджилінг 50 грам

105.00 грн.
Зелений чай Світ Чаю Дарджилінг – це вишуканий напій, що походить з одного з найпрестижніших чайних регіонів світу. Цей зелений чай збирається на межах Дарджилінг, на висоті понад 2000 метрів над рівн..

Чай зелений Світ Чаю Жасмин Моліхуа 50 грам

70.00 грн.
"Жасмин Моліхуа" від Світ Чаю - це витончений зелений чай, який полонить своїм чудовим ароматом і неповторним смаком. Цей крупнолистовий добірний чай привезений з Китаю і багатий на квітки жасмину, що..

Чай зелений Світ Чаю Жасминова Полуниця 50 грам

175.00 грн.
"Жасминова Полуниця" від Світ Чаю - це неповторний зелений чай, що володіє неймовірним поєднанням аромату жасмину і ніжності молодого чайного листя. Цей чай створений з любов'ю і ретельно, дбайливо зі..

Чай зелений Світ Чаю Жасминовий Розсип 50 грам

277.50 грн.
"Жасминовий Розсип" Світ Чаю - це вишуканий представник зеленого чаю, який збирають на початку квітня в мальовничій робочій провінції Фуцзянь. Цей чай являє собою унікальне поєднання чаю з ніжного зел..

Чай зелений Світ Чаю Зелена груша 50 грам

100.00 грн.
Чай Зелена груша від Світ Чаю - це дивовижний зелений китайський чай, збагачений натуральними пелюстками троянд і ароматом та шматочками стиглої груші. Цей чай запрошує вас в унікальну чайну подорож, ..

Чай зелений Світ Чаю Зелений Лимонник 50 грам

100.00 грн.
"Зелений Лимонник" від Світ Чаю - це дивовижний зелений чай, збагачений свіжістю та ароматом добірних цитрусових і фруктів. Цей чай створений для тих, хто цінує яскраві та насичені смаки, відчуття сві..

Чай зелений Світ Чаю Зелений порох 50 грам

75.00 грн.
Світ Чаю Зелений порох - це унікальний вид зеленого цейлонського чаю, представлений у вигляді ретельно скручених кульок. Цей чай справляє неймовірне враження "вибуху" смаку й аромату під час заварюван..

Чай зелений Світ Чаю Зелений равлик 50 грам

90.00 грн.
"Зелений равлик" від Світ Чаю - це дивовижний зелений китайський чай з провінції Хунань, який виділяє в чашку ніжність і свіжість. Цей чай викликає захоплення своїм проявом і витонченістю, що робить й..

Чай зелений Світ Чаю Квітка Жасмину 50 грам

105.00 грн.
Чай Світ Чаю Квітка жасмину - це витончений китайський зелений чай, що має унікальний аромат і смак завдяки додаванню ніжних квітів жасмину. Цей чай являє собою чудове поєднання традиційного зеленого ..

Чай зелений Світ Чаю Квітуча Сакура 50 грам

105.00 грн.
Чай Світ Чаю Квітуча Сакура - це чудовий зелений чай від Світ Чаю, який є унікальним поєднанням зеленої сенчі, ніжних квітів жасмину, яскравих пелюсток соняшнику та аромату вишневих кісточок. Цей чай ..
Показано з 1 по 15 із 98 (7 сторінок)