Розчинний чай

Розчинний фруктовий чай у гранулах - це диво дотику до природи, де чудові моменти чаювання перетворюються на справжнє торжество смаку та яскравих емоцій.

Ці неймовірно ароматні та соковиті гранули – це скарбниця натуральних смаків, зібраних з усіх куточків світа та представлених у найбільш зручній для вас формі.

Кожна гранула – це яскрава та соковита бомба смаку, яка пробуджує всі ваші почуття. Вона розчиняється в гарячій воді, як за помахом чарівної палички, перетворюючи вашу чашку в ароматну подію, наповнену яскравими нотами фруктів і ягід.

Розчинний фруктовий чай у гранулах - це не тільки ідеальний спосіб насолодитися натуральними смаками, але і втілення зручності та миттєвого задоволення, вам просто потрібно додати гранули у воду та насолоджуватися.

Фруктові гранули створені з найякісніших інгредієнтів і представлені в різноманітному асортименті - від солодких тропічних до освіжаючих цитрусових. Це чай, який вміло поєднує у собі природну свіжість та людську майстерність.

Розчинний фруктовий чай у гранулах - це запрошення у світ екзотики та ароматів, світ, де вигадана гранула - це шматочок щастя, який перетворює звичайний день в особливий момент. Спробуйте і відчуйте чари в кожній чашці!

Виводити:
Нет в наличии

Чай Ekoland Forest Fruit гранульований розчинний 350 грам

95.50 грн.
Чай Ekoland Forest Fruit гранульований розчинний 350 грам.Відмінний вибір для тих, хто по-справжньому зможе оцінити насичений смак, ніжний аромат і незабутній післясмак.Чудовий напій, який сподобаєтьс..
Нет в наличии

Чай Ekoland Лимон гранульований розчинний 350 грам

95.50 грн.
Чай Ekoland Лимон гранульований розчинний 350 грам.Відмінний вибір для тих, хто по-справжньому зможе оцінити насичений смак, ніжний аромат і незабутній післясмак.Чудовий напій, який сподобається як до..
Нет в наличии

Чай Ekoland малиновый гранульований розчинний 350 грам

95.50 грн.
Чай Ekoland малиновый гранульований розчинний 350 грам.Відмінний вибір для тих, хто по-справжньому зможе оцінити насичений смак, ніжний аромат і незабутній післясмак.Чудовий напій, який сподобається я..
Нет в наличии

Чай Ekoland мультивітамінний з вітамінами гранульований розчинний 350 грам

95.50 грн.
Чай Ekoland мультивітамінний з вітамінами гранульований розчинний 350 грам.Відмінний вибір для тих, хто по-справжньому зможе оцінити насичений смак, ніжний аромат і незабутній післясмак.Чудовий напій,..
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)