Розчинний чайний концентрат

Пориньте у світ витончених ароматів та корисних властивостей категорії товарів – розчинний чайний концентрат. Це неперевершене злиття натуральних інгредієнтів та передових технологій, створене для справжніх цінителів чаю. Кожен ковток цього чудового напою – це подорож у світ насичених смаків та ароматів, це майстерне поєднання традицій та інновацій, яке дозволяє вам насолоджуватися неперевершеним смаком чаю у будь-який час дня, лише з додаванням гарячої води.

Дбайливо підібрані інгредієнти, перероблені в ході промислового процесу екстракції, зберігають усю силу та властивості вмісту. насичений антиоксидантами та мікроелементами, стане вашим вірним супутником на шляху до здорового способу життя.

А смак? Він має свою глибину та насиченість. З кожним ковтком ви відчуєте, як ваші смакові рецептори ловлять ноти ніжних стиглих плодів та яскраві фруктові акценти. Це не просто чай – це мистецтво насолоди.

Крім вишуканого смаку, розчинний чайний концентрат збагачує вас вітамінами та мікроелементами, які підтримують ваше здоров'я та підвищують працездатність організму. Для тих, хто цінує виняткову якість, витонченість смаку та турботу про своє здоров'я, наш розчинний чайний концентрат – ідеальний вибір. Пориньте у світ насолоди та вживайте з кожною чашкою цього унікального напою.

Виводити:

Концентрат вітамінного чаю Welvart Обліпиха-Малина 50 грам

20.00 грн.
Концентрат вітамінного чаю Welvart Обліпиха-Малина 50 грам.Фруктово-ягідні концентровані чаї Welvart користуються великою популярністю, адже у них не лише насичений та яскравий смак, а й велика кількі..

Концентрат вітамінного чаю вишня годжі, Welvart, 50 грам

20.00 грн.
Концентрат вітамінного чаю вишня годжі, Welvart, 50 грамКонцентрований вітамінний напій "Вишня Годжі". Виготовлений в Україні за австрійською рецептурою. Концентрат напою "Вишня Годжі" призначений для..

Концентрат вітамінного чаю з імбиром, лимоном та шавлією, Welvart, 50 грам

20.00 грн.
Концентрат вітамінного чаю з імбиром, лимоном та шавлією, Welvart, 50 грам.Фруктово-ягідні концентровані чаї Welvart користуються великою популярністю, адже у них не лише насичений та яскравий смак, а..

Концентрат вітамінного чаю з апельсином, медом та спеціями Welvart, 50 грам

20.00 грн.
Концентрат вітамінного чаю з апельсином, медом та спеціями Welvart, 50 грам.Фруктово-ягідні концентровані чаї Welvart користуються великою популярністю, адже у них не лише насичений та яскравий смак, ..

Концентрат вітамінного чаю обліпиха лаванда, Welvart, 50 грам

20.00 грн.
Концентрат вітамінного чаю обліпиха лаванда, Welvart, 50 грам.Фруктово-ягідні концентровані чаї Welvart користуються великою популярністю, адже у них не лише насичений та яскравий смак, а й велика кіл..

Концентрат вітамінного чаю смородина базилік, Welvart, 50 грам

20.00 грн.
Концентрат вітамінного чаю смородина базилік, Welvart, 50 грам.Фруктово-ягідні концентровані чаї Welvart користуються великою популярністю, адже у них не лише насичений та яскравий смак, а й велика кі..

Концентрат вітамінного чаю суниці, мед, м'ята, лимон та імбир, Welvart, 50 грам

20.00 грн.
Концентрат вітамінного чаю суниці, мед, м'ята, лимон та імбир, Welvart, 50 грам.Чай ТМ Welvart – принципово новий погляд на концентрований вітамінний чай. Особливу увагу приділено якості сировини, з я..

Концентрат вітамінного чаю червона смородина малина розмарин, Welvart, 50 грам

20.00 грн.
Концентрат вітамінного чаю червона смородина малина розмарин, Welvart, 50 грам.Фруктово-ягідні концентровані чаї Welvart користуються великою популярністю, адже у них не лише насичений та яскравий сма..

Напій Велварт "WELVART" Манго та маракуя 50г

20.00 грн.
Вітамінний чай на основі манго та маракуї.  Ідеальний концентрат для приготування гарячого і холодного чаю ( лимонаду, смузі, сподіваючись, коктейля). Виробник Україна...

Напій Велварт "WELVART" брусниця, журавлина, мед і м'ята 50г

20.00 грн.
Вітамінний чай на основі брусниці, журавлини, меду і м'яти.   Ідеальний концентрат для приготування гарячого і холодного чаю ( лимонаду, смузі, сподіваючись, коктейля).  Виробник Україн..

Напій Велварт "WELVART" Вишня з перцем 50г

20.00 грн.
Вітамінний чай на основі вишні з перцем.  Ідеальний концентрат для приготування гарячого і холодного чаю ( лимонаду, смузі, сподіваючись, коктейля). Виробник Україна...

Напій Велварт "WELVART" Журавлина і імбир 50г

20.00 грн.
Вітамінний чай на основі журавлини та імбирю Ідеальний концентрат для приготування гарячого і холодного чаю ( лимонаду, смузі, сподіваючись, коктейля). Виробник Україна...

Напій Велварт "WELVART" лимон, лайм, мед та липа 50г

20.00 грн.
Вітамінний чай на основі лимону, лайму, меду та  липи.  Ідеальний концентрат для приготування гарячого і холодного чаю ( лимонаду, смузі, сподіваючись, коктейля). Виробник Україна...
Нет в наличии

Концентрат вітамінного чаю ягідний Welvart, 50 грам

20.00 грн.
Концентрат вітамінного чаю ягідний Welvart, 50 грам.Фруктово-ягідні концентровані чаї Welvart користуються великою популярністю, адже у них не лише насичений та яскравий смак, а й велика кількість кор..
Нет в наличии

Напій Велварт "WELVART" Обліпиха-малина 50г

15.00 грн.
Вітамінний чай на основі обліпихи та малини. Ідеальний концентрат для приготування гарячого і холодного чаю ( лимонаду, смузі, сподіваючись, коктейля). Виробник Україна...
Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)