BATTLER

Колекція чаїв Battler складається з чаю в пакетиках, розсипного чаю в бляшанках і фасується в два типи чайних пакетиків. Споживачі, при використанні прозорих чайних пакетиків пірамідальної форми, що біорозкладаються, можуть спостерігати за процесом заварювання цельнолистового чаю або рубаного чайного листа. Спостерігати, як у гарячій воді чай набирає свою міцність, колір та бажаний смак.

Компанія Battler прагне того, щоб ви теж відчули це і пропонуємо вам насолодитися смаками нашого ретельно підібраного асортименту чистого Цейлонського чаю. Чай в упаковці для кінцевого споживача містить натуральні смакові добавки. Змішують його з натуральними фруктами, квітами, спеціями та травами. Свіжість та ваше здоров'я, для нас пріоритет. Виробник чаю Battler хоче, щоб ви отримали максимум корисних властивостей із вашого улюбленого купажу. Оскільки чай все більше відносять до оздоровчого напою, має на меті постачати продукт як для професійних гравців на ринку, так і тим, хто тільки недавно приєднався до дивовижного світу чаю та активно розвивається.

Оформлення продукції Battler дуже добре сприймається громадськістю, оскільки воно виділяється серед конкурентів. Дуже гарне упакування привертає увагу покупців.

Компанія Battler може швидко пристосовуватись до змін на ринку, створюючи нові купажі та аромати. Це досягається завдяки швидкому зв'язку з особами, які приймають рішення у компанії. Наша Команда з розробки нової продукції стежить за 'процесом безперервного вдосконалення' в лабораторії за сприяння висококваліфікованих Головних Дегустаторів Чаю, щоб з кожним днем задовольняти попит споживачів, що змінюється.

Більше десяти років виробник чаю Battler дбає про те, щоб ваша чашка була наповнена винятковою досконалістю Цейлонського чаю. Він пропонує вам насолодитися багатством смаків під брендом Battler Tea.

Стандарти якості ТМ Battler:

"Ми пишаємося Цейлонським чаєм і його різноманітністю, яка досягається за рахунок цінних властивостей, що містяться в двох перших листках і нирці чайного куща Camelia Sinsesis. Ми можемо запропонувати нашим споживачам відомий вже для них чай, що використовується, а також гранульований чай і чай, що проходить обробку при обертанні У наш асортимент чаю включені всі сорти, які тільки можливо зробити.Це відноситься також і до зеленого чаю.Окрім того, що ми робимо найкращий продукт для наших розбірливих клієнтів, окрім цього ми розробили колекцію органічних чаїв, що включають всі вищезгадані сорти чайного. листа."

Щоб ще більше урізноманітнити асортимент продукції, виробник чаю Battler (Баттлер) додає чисті натуральні ароматичні добавки в рідкій формі та тонко нарізані, а також нарізані маленькими шматочками фрукти, квіти та спеції.

Виводити:

Battler чорний чай "Шипшина, каркаде та малина" 100г. Ж/Б

199.00 грн.
Чай чорний байховий крупнолистовий цейлонський, з м'яким смаком з легким кислуватим присмаком гібіскусу у поєднанні з ароматом малини надає вашому напою легку гостроту.Чудова ідея для подарунка.Упаков..

Battler чорний чай "Шипшина, каркаде та малина" 100г. картон

124.00 грн.
Чай чорний байховий крупнолистовий цейлонський, з м'яким смаком з легким кислуватим присмаком гібіскусу у поєднанні з ароматом малини надає вашому напою легку гостроту. Чай чудово зігріває в холодні з..

Battler чорний чай ELEPHAS MAXIMUS BOP 100г з/б.

175.00 грн.
Цейлонський чорний середньолистовий чай, з свіжим солодким квітковим ароматом. Чай має м'який, не гіркий смак.Цей прекрасний сорт чаю BOP, який складається з акуратного дрібного зламаного листя без бу..

Battler чорний чай ELEPHAS MAXIMUS FBOP1 100г. Ж/Б

175.00 грн.
Чорний цейлонський смак чаю з південних районів Цейлон підніме ваш настрій. Чай стандарту FBOP. Має солодкий, квітковий смак та не дуже міцний.Упаковка 100г з/б.Походження Цейлон...

Battler чорний чай ELEPHAS MAXIMUS OP 100г. Ж/Б

164.00 грн.
Чорний цейлонський скручений цільно-листовий чай захопить вас своїм ароматом. Має міцний, пікантний смак та приємний післясмак.Упаковка 100г з/б.Походження Цейлон...

Battler чорний чай ELEPHAS MAXIMUS OPA 100г. Ж/Б

164.00 грн.
Чорний цейлонський чай стандарту ОПА для вгамування спраги будь-якої години доби. Має освіжаючий, приємний трав'яний смак та пікантний аромат.Упаковка 100г з/б.Походження Цейлон...

Battler чорний чай ELEPHAS MAXIMUS SUPER PEKOE 100г. Ж/Б

175.00 грн.
Чорний цейлонський чай, є скрученим в кульки цілісним листям і збереженим у собі найкращими властивостями чайної рослини з південних районів острова Цейлон. Чай має міцний аромат та делікатний смак.Уп..

Battler чорний чай Апельсин і Кориця 100 грам Ж/Б

188.00 грн.
Battler чорний чай Апельсин і Кориця 100 грамів у жерстяній банці.Чай чорний байховий листовий цейлонський Battler з апельсином та корицею має насичений аромат та улюблений цитрусовий смак, а кориця д..

Battler чорний чай Апельсин і кориця 100 грам картон

112.00 грн.
Battler чорний чай апельсин і кориці 100 грам картонна пачка.Чай чорний байховий листовий цейлонський з апельсином і чорний корицею має насичений аромат і улюблений цитрусовий смак, а кориця дуже кори..

Battler чорний чай Парад Білий Слон PEKOE Ж/Б 100г.

178.00 грн.
Чистий цейлонський чорний чай, зі скрученого чаю цільнолистового у формі кульки, обробленого традиційним методом. Листя має освіжаючий трав'яний приємний аромат. При заварюванні чай має тонкий смак та..

Battler чорний чай Парад Золотий Слон OP1 Ж/Б 100г.

170.00 грн.
Цейлонський середньолистовий чай з добре скрученим жилистим листом, напівлистом. Аромат освіжаючий приємний трав'яний. При заварюванні солодкий та освіжаючий аромат, м'який солодовий смак.Стандарт OP1..

Battler чорний чай Парад Срібний Слон OP Ж/Б 100г.

172.00 грн.
Чистий цейлонський чорний чай Срібний слон із добре скрученого великого довгого листа, що має приємний аромат, що освіжає трав'яний. При заварюванні чай має сильний насичений смак.Стандарт OP. Упаковк..

Battler чорний чай Парад Червоний Слон OPA 100г. ж/б

172.00 грн.
Цейлонський крупнолистовий чай із острова Цейлону. Листя чаю має освіжаючий, приємний аромат. Чай має міцний насичений смак, складається з гладкого великого цілісного листя.Стандарт OPA.Упаковка 100г ..

Battler чорний чай Полуниця з вершками 100 грам Ж/Б

183.00 грн.
Battler чорний чай Полуниця з вершками 100 грам у жерстяній банці.Чудовий чорний байховий листовий цейлонський чай із ароматом полуниці. Це дуже смачна суміш чорного чаю зі смаком полуниці із вершками..

Battler чорний чай Полуниця з вершками 100 грам картон

109.00 грн.
Battler чорний чай Полуниця з вершками 100 грам у картонній пачці.Чудовий чорний байховий листовий цейлонський чай із ароматом полуниці. Це дуже смачна суміш чорного чаю зі смаком полуниці із вершками..
Показано з 1 по 15 із 60 (4 сторінок)