Cuetara

Cuetara - це іспанська компанія, що виробляє печиво, вафлі, крекери та інші кондитерські вироби. Компанія була заснована 1935 року братами Хуаном і Флоренсіо Гомес-Куетара в Мехіко, Мексика. У 1964 році компанія була заснована в Іспанії і стала одним із провідних виробників печива в країні. Сьогодні Куетара має 10 заводів в Іспанії, Португалії та Мексиці. Компанія експортує свою продукцію більш ніж у 40 країн світу.

Куетара зберігала свої запаси іспанських рецептів печива, таких як Наполітанас (печиво з корицею), Тоста Ріка (печиво з какао) і Дігеста (дієтичне печиво). Компанія також виробляє широкий асортимент печива для дітей, а також печиво з різними смаками та начинками. 

Куетара є лідером на іспанському ринку печива. Компанія виробляє якісну кондитерську продукцію, яка тішитиме споживачів у всьому світі.

Цінності компанії Cuetara:

  • Якість: Cuetara займається виробництвом високоякісної кондитерської продукції, яка відповідає найсуворішим стандартам якості.
  • Інновації: Cuetara постійно розробляє нові продукти та технології, щоб підтримати постачальників.
  • Відповідальність: Cuetara бере на себе відповідальність вести бізнес і здійснювати позитивний вплив на суспільство.

Принципи компанії Cuetara:

  • Ми наближаємося до досконалості в усьому, що ми робимо.
  • Ми цінуємо наших співробітників і партнерів.
  • Ми дбаємо про навколишнє середовище.

Майбутнє компанії Куетара:

Куетара планує продовжити зростання і розвиток свого бізнесу в нових країнах. Компанія також планує інвестувати в дослідження і розробки для створення нових продуктів і технологій, які споживатимуть споживачі в майбутньому.

Виводити:

Домашнє печиво Cuetara Digesta 0% цукру 150 грам

75.00 грн.
Печиво Cuetara Digesta 0% цукру - це дієтичне печиво, яке не містить цукру. Воно призначене для людей із цукровим діабетом або для тих, хто стежить за своєю вагою.Печиво має хрустку текстуру та насиче..

Печиво Cuetara Campurrianas зі шматочками шоколаду 450 Грамів

180.00 грн.
Печиво Cuetara Campurrianas зі шматочками шоколаду - це справжні іспанські ласощі, які вже понад 100 років тішать поціновувачів солодощів у всьому світі. Воно виготовлене з натуральних інгредієнтів, б..

Печиво Cuetara Tosta Rica Pokemon Покемон 760 грам

185.00 грн.
Печиво Куетара Тоста Ріка Покемон - це смачні та корисні ласощі для дітей і дорослих. Вони виготовлені з натуральних інгредієнтів, містять клітковину, вітаміни, залізо та кальцій. Печиво має хрустку т..

Печиво з корицею Cuetara Napolitanas 426 грам

115.00 грн.
Печиво з корицею Cuetara Napolitanas - це класичне іспанське печиво, яке вже багато років продається в усьому світі. Воно являє собою хрустке печиво з шаром кориці та цукрової пудри зверху. Печив..

Печиво з корицею Cuetara Rosquilhas 600 грам

140.00 грн.
Печиво з корицею Cuetara Rosquilhas - це хрустке іспанське печиво, відоме своїм елегантним декором. Його виробництво почалося 1902 року, і воно стало популярними ласощами в Іспанії та інших країнах.&n..
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)