Starbucks

Starbucks Corporation - американська компанія, що займається продажем кави та однойменною мережею кав'ярень. Заснована в Сітлі (штат Вашингтон) 1971 року. У вересні 2023 року мережа Starbucks об'єднала понад 34 тисячі торгових точок у 79 країнах світу (з них 8 тисяч працюють у США). 

Starbucks є найбільшим у світі продавцем кави та кавових напоїв, а також найбільшим роздрібним продавцем кавових напоїв у світі. Компанія пропонує широкий асортимент кавових напоїв, включно з еспресо, лате, капучино, фільтр-кавою, а також чай, гарячий шоколад та інші напої.

Starbucks також виробляє і пропонує кавові продукти для домашнього використання, як-от мелену каву, зернову каву, капсульну каву, а також кавові напої на основі молока, як-от лате і капучино.

Компанія приділяє велику увагу якості кави, яку вона пропонує. Starbucks закуповує кавові зерна по всьому світу і обсмажує їх на своїх заводах. Компанія також дотримується суворих стандартів якості своїх кавових напоїв і продуктів.

Starbucks є популярною мережею кав'ярень у всьому світі. Компанія пропонує своїм клієнтам затишну атмосферу і широкий вибір кавових напоїв і продуктів. Starbucks також бере активну участь у соціальних проектах і підтримує екологічні ініціативи.

Виводити:

Кава Starbucks Pike Place Roast натуральна смажена мелена мелена арабіка 500 грам

285.00 грн.
Кава Starbucks Pike Place Roast - це справжній шедевр кавового мистецтва. Вона виготовлена зі 100% арабіки високої якості, вирощеної на плантаціях Латинської Америки. Делікатне середнє обсмаження розк..

Кава Starbucks Veranda Blend натуральна смажена мелена 500 грам

285.00 грн.
Кава Starbucks Veranda Blend - це ідеальна кава для тих, хто любить м'який, солодкий смак і аромат кави. Вона виготовлена зі 100% арабіки високої якості, вирощеної на плантаціях Латинської Америки. Де..

Мелена кава Starbucks House Blend Toffee Dusted Cocoa 500 грам

285.00 грн.
Мелена кава Starbucks House Blend Toffee Dusted Cocoa - незвичайна кава, що поєднується з багатим смаком темного шоколаду та карамелі. Вона ідеально підходить для тих, хто любить насичену й ароматну к..

Мелена кава Starbucks суміш для сніданку 500 грам

285.00 грн.
Мелена кава Starbucks, суміш для сніданку - це незвичайний кавовий напій, який ідеально підходить для початку дня. Він поєднує в собі багатий смак коричневого цукру і солодкого апельсина, що створює в..
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)