Tempelmann

Темпельманн: Подорож у світ виняткової кави.
Темпельманн: ім'я, яке у знавців кави викликає трепет. Це не просто бренд, а синонім бездоганної якості, багатих традицій і невпинного прагнення до досконалості.
Історія, увічнена в кавових зернах:
1882 рік: Карл Темпельманн, відомий своєю пристрастю до кави, відкриває свою першу кавову крамницю в серці Гамбурга.
У 1906 році: Темпельманн починає обсмажування кави, створюючи унікальні купажі, що підкорили гурманів по всій Європі.
Сьогодні: Tempelmann - це не просто виробник кави, хранитель вікових традицій і новатор у своїй сфері.
  Секрет неповторного смаку:
Виняткова сировина: Tempelmann використовує тільки добірні зерна 100% арабіки, вирощені на найкращих плантаціях світу.
Ретельне обсмажування: Майстерність обсмажувальників Темпельманн, що дбайливо передається з покоління в покоління, розкриває всю повноту смаку й аромату кожного кавового зерна.
Унікальні купажі: Tempelmann пропонує широкий вибір купажів, створених досвідченими майстрами, щоб задовольнити смаки найвишуканіших кавових гурманів.
Інноваційні технології: Tempelmann використовує унікальне обладнання, що дає змогу зберегти свіжість і неповторний аромат кави.
  Темпельманн - це:
Широкий вибір: від класичного еспресо до ароматизованих сумішей, кожен знайде каву до душі.
Бездоганна якість: на кожному етапі виробництва, від збору врожаю до пакування, проводиться ретельний контроль.
Неповторний смак: багатий, насичений, збалансований, що дарує справжню насолоду.
Традиції та інновації: поєднання вікових секретів обсмажування та сучасних технологій.
Екологічність: Tempelmann дбає про навколишнє середовище, використовуючи сертифіковані матеріали та упаковку.
  Темпельманн - це не просто кава, це філософія життя. Це можливість щодня здійснювати смачні подорожі у світ ароматів і смаків. Це чашечка натхнення, яка дарує заряд енергії та позитиву. Приєднуйтесь до світу Темпельманн і відкрийте для себе елітну каву, яка стане вашим улюбленим напоєм!
  Аромат Темпельманн:
Насичений: чарівний аромат свіжообсмаженої кави, що наповнює простір теплом і затишком. Багатогранний: нотки шоколаду, фрукти, карамелі, спеції, що створюють неповторний смак симфонії. Чарівний: аромат, який вабить, зачаровує і дарує виняткові враження.
  Смак Темпельманн:
Багатий: насичений, глибокий, збалансований, що залишає насичений приємний післясмак, багатогранний, розкривається поступово, даруючи нові смакові оберти з кожним ковтком. Неповторний унікальний смак, який неможливо сплутати ні з чим іншим.
Темпельманн - це не просто кава, це мистецтво створювати напої, які дарують насолоду, натхнення і відчуття повної гармонії.
Виводити:

Кава Tempelmann Aurelias Caffe Crema в зернах 1 кілограм

620.00 грн.
Кава Tempelmann Aurelias Caffe Crema: симфонія смаку й аромату, ніжний фруктовий смак і незабутній насичений аромат.Кожне зернятко було дбайливо зібрано вручну на найкращих високогірних біо-фермах. Тр..

Кава Tempelmann Nomos Caffe Crema в зернах 500 грамів

295.00 грн.
Кава Tempelmann Nomos Caffe Crema в зернах 500 грамВишуканий смак і аромат. Саме такими характеристиками володіє напій, приготований із зерен Tempelmann Nomos Caffe Crema. Він досить м'який і насичени..

Кава Tempelmann Nomos Caffe Crema мелена 500 грам

260.00 грн.
Кава Tempelmann Nomos Caffe Crema мелена: подорож у світ блаженства.Заплющте очі й уявіть: ви в затишній кав'ярні, де панує атмосфера спокою й тепла. У повітрі витає чарівний аромат кави. Вам на стіл ..

Кава Tempelmann Nomos Caffe Crema у зернах 1 кг

555.00 грн.
Кава Tempelmann Nomos Caffe Crema у зернах 1 кілограмВишуканий смак та аромат. Саме такі характеристики має напій, приготований на зернах Tempelmann Nomos Caffe Crema.Опис: Він досить м'який та насиче..

Кава Tempelmann Nomos Espresso в зернах 1 кілограм

555.00 грн.
Кава Tempelmann Nomos Espresso в зернах: симфонія смаку й ароматуУявіть собі ранок, наповнений чарівним ароматом свіжомеленої кави. Ви відкриваєте упаковку кави Tempelmann Nomos Espresso, і вас огорта..

Кава Tempelmann Terra мелена 500 грам

190.00 грн.
Кава Tempelmann Terra мелена: пробудження смакуУявіть собі: ранок, наповнений ароматом свіжозавареної кави. Ви відкриваєте упаковку кави Tempelmann Terra, і вас огортає хвиля насиченого, міцного запах..

Кава мелена Tempelmann Aurelias 100% біо арабіка 500 грам

287.00 грн.
Кава Tempelmann Aurelias: симфонія смаку й аромату, ніжний фруктовий смак і незабутній насичений аромат.Кожне зернятко було дбайливо зібрано вручну на найкращих високогірних біо-фермах. Тривале обсмаж..
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)