Amanti

Аманті – це втілення майстерності та пристрасті у світі кондитерських виробів. Цей бренд, що зарекомендував себе як символ найвищої якості та вишуканого смаку, дарує гурманам справжнє свято солодощів.
Історія Amanti почалася з мрії про створення унікальних цукерок, які поєднували б традиційні рецепти з інноваційними технологіями. Натхненні багатою спадщиною кондитерського мистецтва та прагненням до досконалості, майстри Amanti розробили неповторні рецептури, які підкорюють серця та пробуджують найтепліші спогади.
Кожна цукерка від Amanti – це маленький шедевр, створений із любов'ю та увагою до деталей. Виробник використовує лише найкращі натуральні інгредієнти, ретельно відбираючи кожен компонент для створення гармонійних смакових композицій. Шоколад, карамель, нуга, горіхи, фрукти та ягоди – все це перетворюється на вишукані ласощі завдяки майстерності та досвіду кондитерів.
Асортимент Amanti включає різноманітність смаків і текстур, задовольняючи найвитонченіші переваги:
  • Шоколадні трюфелі, ніжні та насичені, з різними начинками та посипаннями.
  • Карамель та нуга, м'які та тягучі, з додаванням горіхів та фруктових екстрактів.
  • Фруктові та ягідні цукерки, яскраві та соковиті, з натуральними смаками стиглих плодів.
Цукерки Аманті упаковані в елегантні та стильні коробки, які підкреслюють їхню ексклюзивність та роблять ідеальним подарунком для будь-яких урочистостей. Кожен елемент упаковки продуманий до дрібниць, щоб створити незабутнє враження та доставити радість ще до відкриття коробки.
Amanti – це не просто цукерки, це справжні витвори мистецтва, створені з душею та прагненням до досконалості. Вони приносять радість та натхнення, перетворюючи кожен момент дегустації на маленьке свято. Дозвольте собі поринути у світ витончених смаків і насолодитися неперевершеною якістю солодощів від Amanti!
Виводити:

Пахлава Amanti Сарма з волоським горіхом і фісташкою 1 кілограм

175.00 грн.
Пахлава Сарма з волоським горіхом і фісташкою - це вишуканий східний десерт, що полонить своїм багатим смаком і ароматом.У кожній порції поєднуються:Волоські горіхи, додають насичений і злегка пряний ..

Цукерки Amanti "Асорті" 1 килограм

245.00 грн.
Цукерки Amanti "Асорті" 1 кілограм в упаковці.Що може бути смачніше за маленьку, солодку цукерку на десерт? Тільки цілий кілограм натуральних та шалено смачних hand-made цукерок Amanti!Справжні, повні..

Цукерки Amanti "Вишня коктейль" 1 килограм

245.00 грн.
Цукерки Amanti "Вишня коктейль" 1 кілограм в упаковці.Що може бути смачніше за маленьку, солодку цукерку на десерт? Тільки цілий кілограм натуральних та шалено смачних hand-made цукерок Amanti!Справжн..

Цукерки Amanti "Грильяж класичний" 1 килограм

245.00 грн.
Цукерки Amanti "Грильяж класичний" 1 кілограм в упаковці.Що може бути смачніше за маленьку, солодку цукерку на десерт? Тільки цілий кілограм натуральних та шалено смачних hand-made цукерок Amanti!Спра..

Цукерки Amanti "Кокос Баунті" 1 килограм

245.00 грн.
Цукерки Amanti "Кокос Баунті" 1 кілограм в упаковці.Що може бути смачніше за маленьку, солодку цукерку на десерт? Тільки цілий кілограм натуральних та шалено смачних hand-made цукерок Amanti!Справжні,..

Цукерки Amanti "Курага з волоським горіхом" 1 килограм

245.00 грн.
Цукерки Amanti "Курага з волоським горіхом" 1 кілограм в упаковці.Що може бути смачніше за маленьку, солодку цукерку на десерт? Тільки цілий кілограм натуральних та шалено смачних hand-made цукерок Am..

Цукерки Amanti "Манго" 1 килограм

245.00 грн.
Цукерки Amanti "Манго" 1 кілограм в упаковці.Що може бути смачніше за маленьку, солодку цукерку на десерт? Тільки цілий кілограм натуральних та шалено смачних hand-made цукерок Amanti!Справжні, повніс..

Цукерки Amanti "Метеорит арахісо - медовий" 1 килограм

245.00 грн.
Цукерки Amanti "Метеорит арахісо - медовий" 1 кілограм в упаковці.Що може бути смачніше за маленьку, солодку цукерку на десерт? Тільки цілий кілограм натуральних та шалено смачних hand-made цукерок Am..

Цукерки Amanti "Мохіто" 1 килограм

245.00 грн.
Цукерки Amanti "Мохіто" 1 кілограм в упаковці.Що може бути смачніше за маленьку, солодку цукерку на десерт? Тільки цілий кілограм натуральних та шалено смачних hand-made цукерок Amanti!Справжні, повні..

Цукерки Amanti "Піна колада" 1 килограм

245.00 грн.
Цукерки Amanti "Піна колада" 1 кілограм в упаковці.Що може бути смачніше за маленьку, солодку цукерку на десерт? Тільки цілий кілограм натуральних та шалено смачних hand-made цукерок Amanti!Справжні, ..

Цукерки Amanti "Солона карамель" 1 килограм

245.00 грн.
Цукерки Amanti "Солона карамель" 1 кілограм в упаковці.Що може бути смачніше за маленьку, солодку цукерку на десерт? Тільки цілий кілограм натуральних та шалено смачних hand-made цукерок Amanti!Справж..

Цукерки Amanti "Фундук Брауні" 1 килограм

245.00 грн.
Цукерки Amanti "Фундук Брауні" 1 кілограм в упаковці.Що може бути смачніше за маленьку, солодку цукерку на десерт? Тільки цілий кілограм натуральних та шалено смачних hand-made цукерок Amanti!Справжні..

Цукерки Amanti "Фундук по - Швейцарськи" 1 килограм

245.00 грн.
Цукерки Amanti "Фундук по - Швейцарськи" 1 кілограм в упаковці.Що може бути смачніше за маленьку, солодку цукерку на десерт? Тільки цілий кілограм натуральних та шалено смачних hand-made цукерок Amant..

Цукерки Amanti "Чорнослив з волоським горіхом" 1 килограм

245.00 грн.
Цукерки Amanti "Чорнослив з волоським горіхом" 1 кілограм в упаковці.Що може бути смачніше за маленьку, солодку цукерку на десерт? Тільки цілий кілограм натуральних та шалено смачних hand-made цукерок..

Цукерки Amanti Tartufino перець 1 кілограм

245.00 грн.
Цукерки Аманті Тартуфіно перець - це вишукані солодощі, які пропонують унікальне поєднання шоколадного трюфеля з гостротою перцю. Вони упаковані в кілограмову коробку, що робить їх ідеальними для пода..
Показано з 1 по 15 із 33 (3 сторінок)