Blaser Cafe

Блейзер - це не просто виробник кави, це легенда, що зародилася 1902 року. Уже протягом чотирьох поколінь сім'я Блейзер присвячує себе штучному обсмажуванню та експорту зернових культур, невпинно вдосконалюючи майстерність і крокуючи в ногу з інноваціями.
Швейцарська якість - еталон смаку. Штаб-квартира Blaser Cafe розташована в Берні, серці Швейцарії. Саме тут, серед найчистіших Альп, виробляють каву, що підкорює гурманів усього світу.
Секрет бездоганного смаку. Blaser Cafe пропонує широкий вибір моносортів кави, здатних задовольнити будь-який смак. 12 ретельно продуманих сортів кави, майстерно змішаних досвідченими майстрами, що створюють неповторні квіткові букети, які полонять ароматом і смаком.
Відповідальне виробництво - запорука успіху. Blaser Cafe піклується не тільки про якість своєї продукції, а й про навколишнє середовище. Компанія закуповує зерно тільки у сертифікованих плантаторів, які вирощують каву в екологічно чистих умовах.
Інновації на службі смаку. Blaser Cafe не боїться експериментувати і постійно впроваджує нові технології обробки кавових зерен. Це дає змогу компанії виробляти каву, яка завжди залишається на висоті, зачаровуючи своїм ароматом і смаком. Поціновувачі кави в Україні також можуть гідно оцінити швейцарську якість Blaser Cafe.
Blaser Cafe - це кава, яка дарує неповторні смакові враження.
Виводити:

Кава Blaser Cafe Ballerina 250 грам зерно

310.00 грн.
Кава Блейзер Балерина - це виняткова насолода для поціновувачів кави світлого обсмаження. Ця кава являє собою вишукане поєднання 12 сортів арабіки з різних регіонів, включно з Центральною і Південною ..

Кава Blaser Cafe Cote D'Azur Лазурна 250 грам зерно

310.00 грн.
Кава Блейзер французька Рів'єра Лазурний - це втілення вишуканості та якості в кожній чашці. Ця натуральна зернова кава преміум-класу пропонує вам унікальне поєднання інтенсивного, але водночас витонч..

Кава Blaser Cafe Ephiopia Sidamo 250 грам зерно

375.00 грн.
Кава Блейзер Ефіопія Сідамо - це справжня перлина у світі кавових зерен. Цей елітний моносорт являє собою промиту арабіку, вирощену в одному з найвідоміших кавових регіонів світу - в Ефіопії.Sidamo ві..

Кава Blaser Cafe Java Katakan 250 грам зерно

375.00 грн.
Blaser Cafe Java Java Katakan - це кава, яка вирізняється витонченою кислинкою, приємною гіркуватістю та збалансованою солодкістю. Її аромат характеризується нотами горіха, насіння кунжуту, солоду, ла..

Кава Blaser Cafe Opera 250 грам зерно

310.00 грн.
Кава Блейзер Опера - це класичний кавовий напій із глибоким і насиченим смаком. Blaser Opera являє собою поєднання добірної арабіки і невеликої кількості благородної робусти з острова Ява. Ця унікальн..

Кава Blaser Cafe Orient, 250 грам зерно

310.00 грн.
Кава Блейзер Орієнт - це справжня насолода для поціновувачів кави. Blaser Orient є багатим і яскравим кавовим букетом середнього обсмаження, який володіє витонченим збалансованим смаком і ароматом.До ..

Кава Blaser Cafe Saint Tropez 250 грам зерно

310.00 грн.
Кава Блейзер Сен-Тропе - це справжній шедевр кавової майстерності, який припаде до смаку поціновувачам справжнього еспресо. Ця натуральна зернова кава преміум-класу пропонує вам ідеальне поєднання інт..

Кава Blaser Cafe Sera 250 грам зерно без кофеїну

325.00 грн.
Кава Блейзер Сера без кофеїну - це ідеальне рішення для тих, хто хоче насолоджуватися ароматом і смаком кави без її стимулюючого ефекту. Blaser Sera являє собою букет із промитої арабіки, з якої видал..

Кава Blaser Pura Vida 250 грам зерно

325.00 грн.
Кава Блейзер Пура Віда - це унікальна суміш кавових зерен, в основі якої лежить преміальна перуанська арабіка. Ця кава середнього обсмаження, що дає змогу повністю розкрити її унікальний смак і аромат..

Кава Blasercafe Lilla E Rose 250 грам зерно

310.00 грн.
Кава Блейзер Лілла Е Роз - це справжнє задоволення для поціновувачів кави. Завдяки суміші ретельно відібраних зерен арабіки і невеликої кількості робусти ця кава має яскравий і насичений смак з легкою..
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)