Gimoka

Gimoka: італійська легенда, народжена в серці Ломбардії
Гімока: ім'я, що звучить як гімн кавовій пристрасті. Це не просто бренд, історія, вкорінена в мальовничих ломбардських долинах, де чиста вода та ідеальний клімат дарують життя добірним кавовим зернам.
З 1982 року Гімока невпинно творить кавову магію, що включає в себе всі італійські традиції та інноваційні технології.
1982 рік, Андло-Вальтелліно, серце Ломбардії. Іван Паделлі, натхненний сімейною пристрастю до кави, заснував компанію, яка згодом стала італійським гігантом.
Секрет успіху: безкомпромісна якість. Gimoka використовує тільки добірні зерна арабіки та робусти, ретельно відібрані на найкращих плантаціях світу. Обсмажувальники Gimoka з любов'ю розкривають весь потенціал кожного кавового зерна, створюючи неповторні смакові шедеври.
Інновації та традиції: Gimoka майстерно поєднує вікові традиції італійського кулінарного мистецтва з передовими технологіями, гарантуючи ідеальний смак і аромат у кожній чашці.
Широта смаків: від суворого еспресо до ніжного капучино, від ароматних моносортів до вишуканих сумішей - Gimoka пропонує каву на будь-який смак.
Гімока - це італійська якість, знак Made in Italy - гарантія бездоганного смаку та аромату. Багатий вибір, ширший асортимент кави для будь-яких способів приготування. Інновації, передові технології для максимального збереження свіжості та смаку. Доступність, демократичні ціни, преміальна кава доступна кожному.
Гімока - це не просто кава, це філософія насолоди кожною чашкою, радість моменту, єднання з близькими. Мистецтво, вишуканий смак, ароматна симфонія, неповторний післясмак.
Пристрасть і любов до кави, втілена в кожному зернятку і в кожній чашці. Гімока - це не просто кава, це стиль життя.
Виводити:

Кава Gimoka Gran Bar 1 кілограм

295.00 грн.
Кава Gimoka Gran Bar - це кава темного обсмаження, що складається з 80% арабіки та 20% робусти. Вона має насичений, міцний смак із шоколадними та карамельними нотками. Кава має багатий аромат і стійки..

Кава Gimoka Gran Festa 1 кілограм

305.00 грн.
Кава Gimoka Gran Festa - це кава темного обсмаження, що складається з 70% арабіки і 30% робусти. Вона має насичений, міцний смак з нотками темного шоколаду і спецій. Кава має багатий аромат і стійкий ..

Кава Gimoka Gran Gala 1 кілограм

320.00 грн.
Gimoka Gran Gala - це кава темного обсмаження, що складається з 60% арабіки і 40% робусти. Вона має насичений, міцний смак з нотками гіркого шоколаду і горіхів. Кава має багатий аромат і стійкий після..

Кава Gimoka L'Espresso в зернах 1 кілограм

295.00 грн.
Кава Gimoka L'Espresso - це кава темного обсмаження, що складається з 80% арабіки і 20% робусти. Вона володіє насиченим, міцним смаком з шоколадними і карамельними нотками. Кава має багатий аромат і с..
Немає в наявності

Кава Gimoka Speciale bar 3 кілограми

850.00 грн.
Кава Gimoka Speciale Bar - це купаж арабіки та робусти темного обсмаження. Вона має насичений, міцний смак із шоколадними та горіховими нотками. Кава має багатий аромат і стійкий післясмак.Gimoka Spec..
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)