Karina

Карина: Німецька історія, втілена в шоколаді.

  Шоколад Карина - це не просто ласощі, це симфонія смаку, створена з добірних какао-бобів і найкращих інгредієнтів. Ніжний шоколад, що тане в роті, дарує виняткові враження, залишаючи після себе приємний терпкий післясмак. Насичений аромат шоколаду Карина зачаровує відразу. Солодкі нотки какао переплітаються з ванільними, створюючи унікальну симфонію ароматів.

  Трохи історії: Шоколадну фабрику Karina було засновано 1923 року в маленькому німецькому місті. Від самого початку своєї діяльності компанія Каріна робила продукцію високої якості та використовуючи тільки найкращі інгредієнти. Для Карини шоколад - це не просто продукт харчування, це мистецтво. Компанія Karina дбайливо зберігає традиції німецького шоколадного виробництва, поєднуючи їх з новітніми технологіями.

  Карина пропонує широкий асортимент шоколаду на будь-який смак:

Темний шоколад: Класичний темний шоколад Karina має багатий, насичений смак.

Молочний шоколад: Ніжний молочний шоколад Карина тане в роті, залишаючи приємний солодкий післясмак.

Білий шоколад: Білий шоколад Карина - це справжній витвір мистецтва, який зачаровує своїм солодким, вершковим смаком.

Шоколад з горіхами: Каріна пропонує широкий вибір шоколаду з горіхами: фундуком, мигдалем, арахісом та кеш'ю.

Шоколад із сухофруктами: Шоколад Каріна із сухофруктами - це не тільки смачні, а й корисні ласощі.

Шоколад із начинкою: Каріна пропонує шоколад із різноманітними начинками: праліне, трюфелем, нугою, карамеллю та фруктовим джемом.

  Шоколад Карина неодноразово завойовував престижні нагороди на міжнародних конкурсах. Секрет успіху Карини дуже простий: висока якість продукції, використання тільки найкращих інгредієнтів, дбайливе ставлення до традицій і постійне прагнення до досконалості. Карина - це шоколад, який дарує насолоду і робить життя солодшим.

Виводити:

Шоколад Karina білий з рисом 200 грам

130.00 грн.
Білий шоколад Карина з рисом - це чудове поєднання солодкого білого шоколаду і хрусткого повітряного рису. Шоколад тане в роті, залишаючи після себе вершковий післясмак, а повітряний рис додає приємну..

Шоколад Karina молочний з мигдалем 200 грам

130.00 грн.
Шоколад Каріна молочний з мигдалем - це класичне поєднання ніжного молочного шоколаду та добірних цільних мигдальних горішків. Це ласощі, які дарують справжню насолоду і заряджають енергією на весь де..

Шоколад Karina молочний з фундуком 200 грам

130.00 грн.
Шоколад Каріна молочний з фундуком - це поєднання ніжного молочного шоколаду та добірних цільних горіхів фундука. Це ласощі, які дарують хвилини справжнього блаженства і заряджають енергією на весь де..

Шоколад Karina молочний з фундуком і родзинками 200 грам

130.00 грн.
Шоколад Karina молочний з фундуком і родзинками - це потрійне свято смаку, де ніжний молочний шоколад гармонійно поєднується з хрусткими горішками фундука і соковитими родзинками. Це ласощі, які дарую..

Шоколад Karina чорний з фундуком 200 грам

130.00 грн.
Шоколад Каріна чорний з фундуком - це вишукане поєднання терпкого темного шоколаду та добірних цільних горіхів фундука. Це ласощі для поціновувачів насиченого смаку та справжніх гурманів.Смак: Шоколад..
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)