Kimbo

Кімбо - це італійська кава, яка є еталоном кавового мистецтва.

Компанія Kimbo була заснована 1950 року в Неаполі, одному з найвідоміших міст Італії, де кавові традиції налічують століття. Відтоді Кімбо стала одним із провідних виробників кави в Італії та в усьому світі.

Кімбо використовує тільки добірні кавові зерна, вирощені на найкращих плантаціях Центральної та Південної Америки. Кава обсмажується в Італії відповідно до консервативних італійських методів, щоб забезпечити ідеальний баланс смаку та аромату.

Кімбо пропонує широкий асортимент кавових продуктів, включно з кавою в зернах, меленою кавою, капсулами та кавовими напоями. Продукти Kimbo доступні в багатьох країнах світу, і вони використовуються любителями кави різного віку. Кімбо - це справжня італійська кава, яка принесе вам задоволення в кожній чашці.

Кімбо - це кава, яка пробуджує почуття. це кава, яка дарує задоволення. це кава, яка створює настрій. це кава, яка об'єднує людей. це кава, яка робить життя яскравим. Ці позитивні емоції та враження кава Кімбо дарує своїм прихильникам.

Виводити:

Кава Kimbo Aroma Italiano мелений 250 грам

100.00 грн.
Кава Kimbo Aroma Italiano мелений 250 грам.Кава мелена Кимбо Арома ― ідеально обсмажена суміш Арабіки та Робусти з яскравим смаком і насиченим ароматом. Кава Kimbo Aroma Italiano має досить міцний і щ..

Кава Kimbo Kose Armonioso мелена 250 грам

90.00 грн.
Kimbo Kose Armonioso - це мелена кава, створена одним із найстаріших і найвідоміших італійських виробників кави - Kimbo. Вона виготовлена зі 100% арабіки, вирощеної на найкращих плантаціях Центральної..
Немає в наявності

Кава Kimbo Gusto di Napoli мелена 250 грам.

100.00 грн.
Кава Kimbo Gusto di Napoli мелена 250 грам.Kimbo Gusto di Napoli – це суміш ретельно відібраних сортів кави. Насолода найкращих зерен бразильської арабіки ідеально збалансована. Боби обсмажуються до п..
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)