Milaro

Міларо: Подорож у світ вишуканої кави

Міларо - це не просто кава, це символ насолоди, аромату та витонченості. Це подорож у світ, де кожен ковток дарує неповторні враження.

  Історія бренду

Компанія Milaro була заснована 2007 року натхненними людьми, які вірили в силу кави об'єднувати людей. Відтоді компанія невпинно вдосконалює свої технології виробництва, щоб дарувати своїм клієнтам вищу якість.

  Секрет Міларо

Секрет Міларо - це ретельний відбір зерен, дбайливе обсмажування і передові технології. Міларо використовує тільки 100% арабіку з найкращих регіонів світу, зберігаючи все багатство смаку й аромату.  

  Асортимент Міларо

Міларо пропонує широкий вибір кави на будь-який смак: від класичного еспресо і лунго до ароматних капучино і лате. Міларо також пропонує каву в зернах і мелену каву, щоб ви могли насолодитися свіжозавареною кавою вдома.

Міларо - це: 100% арабіка, дбайливе обсмажування, найширший вибір смаків, чудова якість і незабутні враження.

Міларо - це більше, ніж кава, це стиль життя, смак, який надихає.

Виводити:

Кава розчинна Milaro Cafe Soluble 200 грам

235.00 грн.
Milaro Cafe Soluble: подорож на вершину смаку!Високоякісні зерна: Milaro Cafe Soluble бере свій початок в екологічно чистих куточках Бразилії та Південної Америки. Стиглі зерна арабіки та робусти дару..

Мелена кава Milaro Artesano 250 грам

125.00 грн.
Milaro Artesano - це мелена кава, створена з ретельно відібраних зерен арабіки. Вона має насичений смак і аромат, а також шоколадно - карамельну нотку.Характеристики:Склад: 100% арабіка.Ступінь обсмаж..

Мелена кава Milaro Crema Gusto 250 грам

100.00 грн.
Мелена кава Milaro Crema GustoMilaro Crema Gusto - це мелена кава, створена з ретельно відібраних зерен арабіки та робусти. Вона має насичений смак і аромат, а також густу пінку.Характеристики:Склад: ..

Мелена кава Milaro Mezcla 250 грам

100.00 грн.
Milaro Mezcla - це мелена кава, створена з ретельно відібраних зерен арабіки. Вона має насичений смак і аромат, а також карамельну нотку.Характеристики:Склад: 100% арабіка.Ступінь обсмаження: середній..
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)