Monterico

Відкрийте для себе справжнє кавове задоволення з Monterico! Кавове зерно Monterico пропонує вам унікальний насичений смак і аромат. Вирощений з любов'ю на найкращих кавових плантаціях, Monterico забезпечує неповторний смаковий профіль, що потішить навіть найвибагливіших поціновувачів кави.

Насолоджуйтеся багатством відтінків у кожному ковтку - від насиченої гіркуватості до ніжних фруктових нот. Зерна Монтеріко пройшли суворий відбір і майстерно обсмажені, щоб забезпечити ідеальне приготування кавових напоїв. Незалежно від того, чи є ви поціновувачем кави, чи просто любителем хороших кавових напоїв, Монтеріко пропонує вам захоплюючу подорож у світ кавового мистецтва.

Пориньте в задоволення та оберіть Monterico - це не просто кава, це настрій, який ви створюєте з кожною чашкою. У нас є різні сорти арабіки, включно з Колумбією, Бразилією, Ефіопією, Коста-Рікою та Перу, що відповідають вашим уподобанням. Відкрийте для себе найкращу каву Monterico і привнесіть вишуканий смак у своє повсякденне життя!

Виводити:

Кава Monterico Bolivia 100% арабіка зерно 1 кілограм

670.00 грн.
Кава Monterico Bolivia 100% арабіка - це високоякісна кава, вирощена в Болівії, що являє собою чисту арабіку. Ця кава має унікальний смаковий профіль, що характеризується багатством смаку, глибиною ар..

Кава Monterico Brazil 100% арабіка зерно 1 кілограм

525.00 грн.
Пориньте в магію кавових просторів з Monterico Brazil 100% арабіка в зернах. Ця кава - справжній витвір мистецтва, що має намір пробудити у вас справжнє почуття насолоди. У кожному зерні Monterico Bra..

Кава Monterico Colombia 100% арабіка зерно 1 кілограм

670.00 грн.
Пориньте в захопливий світ ароматів Monterico Colombia арабіка в зернах - кава, яка запрошує вас у барвисту подорож у саме серце колумбійських кавових плантацій. Це виняткове поєднання природної краси..

Кава Monterico Costa Rica 100% арабіка зерно 1 кілограм

740.00 грн.
Відкрийте для себе пишність природи в кожному ковтку з Монтеріко Коста-Ріка арабіка в зернах. Ця кава - справжня подорож у серце тропічної Коста-Ріки, де тінисті плантації обіймаються в обіймах смараг..

Кава Monterico Ethiopia 100% арабіка зерно 1 кілограм

670.00 грн.
Подорож в історію кави починається з арабіки Монтеріко Ефіопія в зернах. Ця кава - справжнє уособлення магії Ефіопського високогір'я, де легендарні кавові джерела зустрічаються з найдавнішою китайсько..

Кава Monterico Guatemala 100% арабіка зерно 1 кілограм

670.00 грн.
Кава Monterico Guatemala 100% арабіка - це добірна кава найвищої якості, що походить з Гватемали. Представляючи собою чисту арабіку, ця кава відрізняється багатим смаком, глибоким ароматом та яскраво ..

Кава Monterico Kenya 100% арабіка зерно 1 кілограм

740.00 грн.
Кава Monterico Kenya 100% арабіка - це унікальна кава преміум-класу, виготовлена ​​на високогірних плантаціях Кенії. Ця кава, що складається виключно з зерен добірної кенійської арабіки, відрізняється..

Кава Monterico Nicaragua 100% арабіка зерно 1 кілограм

670.00 грн.
Кава Monterico Nicaragua 100% арабіка - це вишукана кава найвищої якості, вирощена на плантаціях Нікарагуа. Ця кава, що складається з найчистішої арабіки, вирізняється багатим смаком, витонченим арома..

Кава Monterico Peru 100% арабіка зерно 1 кілограм

670.00 грн.
Подорож до серця андських гір починається з кожного ковтка Monterico Peru арабіка в зернах. Ця кава - виняткова творчість природи, зібрана на високогірних плантаціях Перу, де таємничі долини та засніж..
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)