Ricco Coffee

Ricco Coffee: Подорож у світ смаку та аромату

Ricco Coffee - це не просто кава. Це запрошення в подорож найароматнішими куточками планети. У кожній чашці - історія, пристрасть і дбайливе ставлення до багатовікових традицій кавового ремесла.

Історія Ricco Coffee бере свій початок у 2008 році. З перших днів компанія поставила перед собою амбітну мету: дарувати людям не просто каву, неповторні смакові відчуття і заряд бадьорості на весь день.

Секрет успіху - зерна добірних сортів. Рікко використовує тільки високоякісну арабіку і робусту, вирощену і ретельно відібрану на найкращих плантаціях світу.

Майстри Ricco Coffee віртуозно володіють мистецтвом обсмажування, розкриваючи всю повноту смаку й аромату кожного кавового зерна.

Інноваційні технології. Ricco Coffee не боїться впроваджувати інновації, постійно вдосконалюючи виробництво і створюючи унікальні купажі.

Широкий асортимент. Ricco Coffee пропонує багатий вибір кави на будь-який смак: від класичного еспресо та американо до ароматних лате та капучино.

Кава Рікко - це багатий, насичений, збалансований смак із багатогранними нотками шоколаду, фруктів, карамелі та горіхів. Неповторний, чарівний, вабливий аромат, що наповнює простір затишком і теплом.

Преміальна, бездоганна якість, гарантований суворий контроль на кожному етапі виробництва, яку може собі дозволити кожен.

Кава Рікко - це чашка бадьорості. Зарядіться енергією на весь день насиченим еспресо або ароматним американо. Побалуйте себе вишуканим лате або капучино, створивши затишну атмосферу у себе вдома. Подаруйте близьким тепло і турботу, поділившись із ними чашечкою ароматної Ricco Coffee.

Ricco Coffee - це більше, ніж просто кава. Це філософія життя, що ґрунтується на любові до смакових відкриттів, прагненні до досконалості та бажанні порадувати себе і своїх близьких.

Долучайтеся до світу Ricco Coffee та відкрийте для себе нові кордони смаку й аромату!

Виводити:

Зернова кава Ricco Coffee Superiority Crema Coffee 1 кг

325.00 грн.
Зернова кава Ricco Coffee Superiority Crema Coffee - це купаж арабіки та робусти темного обсмаження. У неї багатий, насичений смак із шоколадними та карамельними нотками. Кава також має густу пінку, я..

Кава в зернах Ricco Coffee Crema Aroma italiano 1 кілограм

450.00 грн.
Кава в зернах Ricco Coffee Crema Aroma Italiano - це суміш арабіки та робусти темного обсмаження. Має багатий, насичений смак із шоколадними та карамельними нотками, має густу пінку, яка ідеально підх..

Кава в зернах Ricco Platinum Selektion 1кілограм

410.00 грн.
Кава Ricco Platinum Selektion - це купаж арабіки та робусти середнього обсмаження. Вона має збалансований, насичений смак із фруктовими та квітковими нотками. Кава також має багатий аромат, який напов..

Кава у зернах Ricco Coffee Gold Espresso Italiano 1 кілограм

375.00 грн.
Кава у зернах Ricco Coffee Gold Espresso Italiano 1 кілограм.Гармонійне поєднання Арабіки та Робусти є Кавою Ricco Coffee Gold Espresso Italiano. Зерна проходять спеціальну обробку, відповідно до нови..
Немає в наявності

Кава у зернах Ricco Coffee Special Reserved Blend 1 кілограм.

300.00 грн.
Кава у зернах Ricco Coffee Special Reserved Blend 1 кілограм.Ricco Coffee Special Reserved Blend якісна німецька кава середньої обсмажування. Міцна (насичена) ароматна кава без кислинки, має густу пін..
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)