Thurson

Історія бренду Терсон (Турсон)

Thurson Teas народився із пристрасті Терсона Де Сільви до чарівного напою чаю, який був частиною його повсякденного життя, коли він ріс на пишних чайних плантаціях Шрі-Ланки, раніше відомої як Цейлон. Оточений свіжістю та смаком чаю, він незабаром мріяв приєднатися до чайної промисловості Цейлону. Тому він прийняв доленосне рішення приєднатися до бурхливо розвивається чайної промисловості Шрі-Ланки як плантатора-стажера в 1936 році, тому що він знав, що ідеальна чашка чаю можлива тільки з ідеальним чайним листям, це був його спосіб повернути світ. чаю, який він так любив,

Пристрасть Терсона Де Сільви до чаю, що зародилася в 1936 році, передавалася з покоління в покоління, коли його онук Лушанта Де Сільва приєднався до чайної індустрії як дегустатор чаю в 1986 році. Знання та цінності передавалися з покоління в покоління, і Лушанта зробив сміливий крок зі створення бренд Thurson Teas у 2016 році як бренд, що повністю належить Імперія чаїв, привнісши три покоління чайної майстерності у створення вишуканих чайних сумішей, що існують під брендом The Thurson, це була чудова данина пошани його діду та пристрасть, якою захоплений весь клан Де Сільва.

Чай Thurson втілює в собі дух чаю поряд з перевагами Thurson De-Silva, мрії однієї людини, яка любила чай і присвятила своє життя його вирощуванню. Сьогодні компанія Thurson Teas прагне дати світові найкращі купажі чаю в чудовій упаковці, приділяючи особливу увагу якості, і це визнання чаю.

Thurson Teas прагне бути екологічно стійкою та орієнтованою на споживача у технологічному та швидко мінливому світі. Thurson перенесе вас у 1936 рік з нашими сумішами найкращих чаїв, щоб повернути вас у світ пишноти та якості, де пристрасті та мрії стали реальністю завдяки самовідданості та завзятій праці, вірі та духу. Сьогодні чай Thurson доступний у багатьох вибраних країнах, і його охоплення розширюється, тому ми запрошуємо вас приєднатися до нас, оскільки подорож починається тут.

Де б ви не знаходилися, Thurson поєднає різноманітний світ чаю завдяки нашим унікальним глобальним сумішам. Ексклюзивні чаї Thurson будуть доступні любителям чаю Thurson у найяскравішій упаковці, щоб подарувати вам задоволення світового класу.

Thurson конкуруватиме зі світовими брендами, прагнутиме бути у своїй власній лізі, бути грізною силою у світі чаю. Терсон прагне бути екстраординарним і позитивно впливати на людство в усьому світі. Thurson прагне до 2030 року увійти до топ-20 світових преміальних брендів.

Місія Терсона як частина повсякденного життя полягає в тому, щоб досліджувати, купувати та виробляти продукти преміум-класу світового класу, призначені для споживачів по всьому світу, задовольняючи потреби споживачів за допомогою чаю, що постачається з усього світу.

Чаї Thurson будуть доступні у провідних мережах супермаркетів та у сучасній торгівлі. Thurson прагне бути проактивним, орієнтованим на споживача брендом, близьким до серця споживачів, зв'язуючись з ними через традиційні та нові засоби масової інформації.

Виводити:

Чай Thurson ANCIENT EDIFICE (FBOP) чорний цейлонський середньолистовий 300 грам

413.00 грн.
Чай Thurson ANCIENT EDIFICE (FBOP) - це витончений витвір чайного мистецтва, що є неперевершеним цейлонським чорним середньолистовим чаєм, вагою 300 грамів. Відкриваючи упаковку цього вишуканого напою..

Чай Thurson Bubble Splash чорний 75 грам

196.00 грн.
Чай Thurson Bubble Splash - це не просто напій, це справжнє мистецтво в чашці. Найрозкішніша і дражлива суміш, де екзотичний гранат і райська ваніль об'єднують свої сили з чистим цейлонським чорним ча..

Чай Thurson Citrus Crush чорний 75 грам

196.00 грн.
Чай Турсон Цитрусова закоханість - це наче літній вибух свіжості в кожному ковтку, вагою 75 грам. Ця неповторна суміш цейлонського чорного чаю вищого ґатунку і цедри лимона створена спеціально для тог..

Чай Thurson dimbula delight чорний цейлонський 100 грам

204.00 грн.
Чай Thurson DIMBULA DELIGHT чорний цейлонський 100 грам.Чай Дімбула, отриманий з основного регіону посадки Шрі-Ланки на західних схилах Центрального нагір'я, є одним із найкращих сортів цейлонського ч..

Чай Thurson Earle Grey 100 пакетів по 2 грами

212.00 грн.
Чай Thurson Earle Grey 100 пакетів по 2 грами.Легендарний чай у Британії зараз, безперечно, є одним із найпопулярніших у світі. Зібраний вручну з великих плантацій байхового чаю у регіоні Канді на Цей..

Чай Thurson Earle Grey 25 пакетів по 2 грами

62.00 грн.
Чай Thurson Earle Grey 25 пакетів по 2 грами.Легендарний чай у Британії зараз, безперечно, є одним із найпопулярніших у світі. Зібраний вручну з великих плантацій байхового чаю у регіоні Канді на Цейл..

Чай Thurson english breakfast 100 пакетів по 2 грами

197.00 грн.
Чай Thurson english breakfast 100 пакетів по 2 грами.Раніше чай, приготований на замовлення, яким насолоджувалися британці, сьогодні чай «Англійський сніданок» найбільш відомий не лише під час сніданк..

Чай Thurson english breakfast 25 пакетів по 2 грами

62.00 грн.
Чай Thurson english breakfast 25 пакетів по 2 грами.Раніше чай, приготований на замовлення, яким насолоджувалися британці, сьогодні чай «Англійський сніданок» найбільш відомий не лише під час сніданку..

Чай Thurson english breakfast чорний 100 пакетів по 2 грами 100 пакетів по 2 грами

212.00 грн.
Чудовий чай Thurson English Breakfast у зручних пакетиках - це справжня спадщина чайної традиції Великобританії. Якщо раніше англійці вважали за краще насолоджуватися чаєм за індивідуальним замовлення..

Чай Thurson golden ceylon 100 пакетів по 2 грами

197.00 грн.
Чай Thurson Golden Ceylon 100 пакетів по 2 грами.Знаменитий цейлонський чорний чай, яким насолоджуються поціновувачі чаю в усьому світі, походить від часів Джеймса Тейлора в маєтку Лулекондера. Це чуд..

Чай Thurson golden ceylon 25 пакетів по 2 грами

63.00 грн.
Чай Thurson golden ceylon 25 пакетов по 2 грамма.Знаменитый цейлонский черный чай, которым наслаждаются ценители чая во всем мире, восходит к временам Джеймса Тейлора в поместье Лулекондера. Это чудес..

Чай Thurson golden wild (opa) чорний цейлонський крупнолистовий 300 грам

392.00 грн.
Чай Thurson golden wild (opa) чорний цейлонський крупнолистовий 300 грам.Вирощений на прибережній рівнині з звивистими пагорбами на південних околицях острова, цей чай живиться вітрами, що дмуть у Шрі..

Чай Thurson Green Heritage 20 пакетів по 2 грами

63.00 грн.
Чай Thurson Green Heritage - це зелений чай, який наче є неймовірною спадщиною піклування про природу та поваги до давніх чайних традицій. Зібраний з дбайливою увагою до довкілля і ретельно відібраний..

Чай Thurson HERITAGE зелений цейлонський крупнолистовий 300 грам

392.00 грн.
Чай Thurson HERITAGE OPA зелений цейлонський крупнолистовий 300 грам.Цей освіжаючий зелений чай вирощують на горбистих чайних плантаціях центрального високогір'я Шрі-Ланки і харчуються багатим острівн..

Чай Thurson Kandy Bliss зелений цейлонський 100 грам

204.00 грн.
Чай Thurson Kandy Bliss зелений 100 грам.Цей зелений чай, вирощений на древній чайній плантації Шрі-Ланки в Канді, ретельно окислюється, щоб зберегти високий рівень антиоксидантів, які містяться в зел..
Показано з 1 по 15 із 57 (4 сторінок)